Gaminami virtuvės baldai

Gaminame baldus Jūsų namams daugybę metų. Sekame dominuojančių stilių, baldų formų, medžiagų ir spalvų tendencijas. Nuolat bendraudami su klientais įgyjame vertingą patirtį, padedančią kuo greičiau suprasti, ko tiksliai nori užsakovas. Todėl ieškantiems savo svajonių virtuvės baldų visuomet patariame nedvejojant kreiptis į šios srities profesionalus – BALDŲ ARSENALAS suteiks Jums aukščiausios kokybės paslaugas. Su mumis turėsite galimybę sukurti tobulai jūsų poreikius bei viziją tiek estetiškai, tiek funkciškai atliepiančią virtuvę.

Ką siūlome ieškantiems naujų virtuvės baldų?

Pirmiausiai, plačias galimybes. Ar įmanoma baldų parduotuvėje rasti virtuvę, kuri gimė svajojant? Praktiškai neįmanoma. Mūsų tikslas – įgyvendinti kuo daugiau klientų vizijų ir kuo tiksliau išpildyti tai, apie ką svajoja užsakovai. Todėl kurdami nepripažįstame ribų. Neapsiribojame vienu stiliumi. Gaminame skirtingų stilių (nuo klasikinių iki modernių, futuristinių) baldus, siūlome itin platų spalvinį pasirinkimą, taip pat skirtingų medžiagų pasiūlą, todėl esame lankstūs ir galime pasiūlyti daugiau už kitus.

Antra, patys rengiame virtuvės projektą. Įvertinę virtuvės erdvę, siūlome optimaliausius baldų išdėstymo, baldų medžiagos variantus, numatome tinkamiausią vietą gartraukiui, kriauklei, šaldytuvui bei kitai buitinei technikai. 

Kiekvienas mūsų rengiamas projektas yra individualus ir unikalus, geriausiai atitinkantis klientų poreikius.

Trečia, gamyba. Kiekvieną individualizuotą projektą atidžiai išanalizuojame ir gaminame reikiamus baldus bei detales. Gamybai naudojama profesionali šiuolaikinė technika, o darbus atlieka kvalifikuoti specialistai.

Ketvirta, patys montuojame pagamintus virtuvės baldus. Mums svarbu, kad virtuvės baldai atitiktų svajonių projektą, todėl Jūsų virtuve rūpinamės iki paskutinės detalės sutvirtinimo.

Mūsų gaminami virtuvės baldai

  • Kuriame estetiškai ir funkcionaliai tobulą virtuvę: įvertinę erdvę ir atsižvelgę į Jūsų viziją, sukursime virtuvę, kurioje bus patogu ir lengva dirbti, jauku būti ir leisti laisvalaikį.
  • Gaminami virtuvės baldai yra pranašesnis pasirinkimas: kuriamas unikalus ir individualizuotas projektas, todėl Jūsų virtuvė visuomet bus išskirtinė. Pasirinkę profesionalius baldų gamintojus, turite galimybę maksimaliai įgyvendinti savo svajonę.
  • Didelis gaminamų baldų pasirinkimas: virtuvės sala, darbastaliai, kėdės, valgomojo stalai, viršutinės ir apatinės virtuvės spintelės, stalčiai, lentynos. Ir visa tai Jums priimtiniausio stiliaus, spalvos ir medžiagos.