Žinomo gamintojo UAB “Baldų arsenalas” virtuvių katalogas su kainomis.

Dabar kiekvienas gali užsisakyti virtuvės baldų gamybą pagal individualius dydžius. Virtuvės pirkimas iš gamintojo – tai unikali galimybė išsirinkti beveik bet kokio modelio virtuvės komplektus, užsisakyti tikrai aukštos kokybės gaminius, kurie bus tinkami intensyviam naudojimui ir taps tikra jūsų interjero puošmena.  

Kur nusipirkti virtuvę pagal užsakymą už palankią kainą

UAB “Baldų arsenalas”, aukštos kokybės nestandartinių virtuvės baldų gamintoja, savo klientams siūlo platų aukštos kokybės modernios furnitūros, fasadų, stalviršių ir plokščių medžiagų asortimentą. Pateikiame išsamią informaciją apie baldų gamyboje naudojamas medžiagas. Taigi galite pasirinkti būtent tai, kas jums tinka. Kartu su profesionaliu įmonės dizaineriu parengsite individualų projektą, kuriame bus atsižvelgta į jūsų pageidavimus ir virtuvės specifiką. Taip bus suformuota individuali kaina virtuvei, kuri bus pagaminta jums.

Kiek kainuos virtuvės komplektas, galėsite išsiaiškinti po to, kai bus visiškai parengtas projektas. Tai užtruks minimaliai, nes mūsų specialistai dirba profesionaliai, naudodami specialią programinę įrangą. Kartu su UAB “Baldų arsenalas” dizaineriais galėsite pasirinkti geriausią baldų kainos variantą.

Mūsų specialistai taip pat gamina, transportuoja ir montuoja virtuves Vilniaus mieste. Dėl kokybiško montavimo baldai optimaliai tinka ilgalaikiam ir intensyviam naudojimui. 

Virtuvės pagal individualų projektą užsakymo privalumai

  1. Galite užsisakyti bet kokio dydžio ir dizaino baldus.
  2. Pagal individualų užsakymą pagaminta virtuvė jūsų pageidavimu gali būti bet kokio jums patinkančio komplekto kopija (tereikia pateikti eskizą arba nuotrauką), tik jūs nepermokėsite ir gausite kokybiškus ir ilgaamžius namų baldus.
  3. Komplekto medžiagas (furnitūrą, stalviršį, fasadus ir plokštes) pasirinksite patys.
  4. Tokios galimybės nėra baldų parduotuvėje, nes ten dažnai parduodami standartinių atspalvių (balti, juodi, rudi) baldai. Individualiame projekte galite pasirinkti bet kokią fasado spalvą, net atspalvių derinį.
  5. Tinkamai parinktos virtuvės detalės padarys komplektą ne tik išskirtinį, bet ir kuo funkcionalesnį.

UAB “Baldų arsenalas” – tai patyrusių profesionalų komanda, todėl mūsų baldų gamyba yra aukščiausios kokybės ir efektyvumo. Tai leidžia mums bet kokias idėjas ir pageidavimus paversti realybe. 

Jei pageidaujate, galite gauti profesionalią konsultaciją, kuri padės kuo greičiau ir paprasčiau užsisakyti virtuvės baldus. Atsakysime į visus klausimus, paaiškinsime kainą pagal jus dominančius parametrus, matmenis ir funkcines savybes.

UAB “Baldų arsenalas” parengtas baldų katalogas – mūsų pasididžiavimas. Su juo visada galite susipažinti mūsų interneto svetainėje. Jame galite pamatyti išskirtiniausių virtuvės baldų projektų pavyzdžių.

Kreipkitės į mus ir nesigailėsite, nes UAB “Baldų arsenalas” baldai džiugins jus savo rafinuotumu, patikimumu ir patogumu daugelį metų.