Vonios baldų parduotuvės. Ar verta pirkti standartinius rinkinius.

Vonios kambarys yra vieta, kurioje žmogus pradeda ir baigia savo dieną. Todėl būnant jame turėtų būti maksimaliai patogu ir malonu. Būtent estetinė išvaizda, patogumas, net ir mažos detalės – raktas į ramybę ir gerą nuotaiką.

Vonios baldai nestandartiniai

Baldai yra neatsiejama vonios kambario dalis. Jų gamyba yra ypatingas menas, nes gamintojas turi sukurti unikalų kūrinį, kuris harmoningai tilptų ribotoje erdvėje ir kartu būtų kuo patogesnis, komfortiškesnis ir ilgaamžiškesnis.

Jei anksčiau vonios kambario baldų komplektas buvo daugiau ar mažiau standartinis ir tipiškas, tai šiuolaikiniame pasaulyje jų formos, funkcijos, technika, derinimas, montavimo ir naudojimo būdai yra labai įvairūs. Ir tai turi būti naudojama.

Taigi, kur ir kaip geriausia pirkti baldus? Išsiaiškinkime.

Ką siūlo gatavų baldų parduotuvės?

Daugelis žmonių mano, kad vonios kambario baldai nėra jokia problema. Jie nuėjo į specializuotą parduotuvę, nusipirko paruoštą standartinę versiją, kuri daugiau ar mažiau tinka pagal dydį, ir viskas. Tačiau ne viskas taip paprasta. Panagrinėkime visus neigiamus baldų pirkimo įprastoje baldų parduotuvėje aspektus.

1.Įprastose gatavų baldų parduotuvėse visas asortimentas yra standartizuotas pagal dizainą, dydį ir spalvą. Paprastai tokie pardavėjai bendradarbiauja su gamintojais, kurie gaminius štampuoja ant konvejerio, todėl visi jų baldai yra tos pačios rūšies. Yra parduotuvių, kurios gali pagal užsakymą pagaminti jūsų pasirinktą baldo modelį kitos spalvos, tačiau tokių spalvų pasirinkimas yra labai ribotas. Paprastai jų paletę sudaro 5-6 populiariausios parinktys. Tas pats pasakytina ir apie gamyboje naudojamas medžiagas bei jungiamąsias detales. Kitaip tariant, pirkėjui siūloma rinktis iš to, kas turima, o ne iš to, ko norima.

2.Labai dažnai paruošti baldų komplektai neatitinka vonios kambario konfigūracijos ir dydžio, kažkas kažkur trukdo arba į kažką atsitrenkia, todėl tenka pirkti atskirus baldus iš skirtingų komplektų. Jie yra skirtingo dizaino, dekoro, atspalvio ir tekstūros. Rezultatas – vonios kambario išvaizda jums visai nepatinka.

3.Net jei nusipirkote gatavų baldų, turėsite juos sumontuoti patys arba pasamdyti žmogų už pinigus. O jei montavimo metu bus padaryta žala, parduotuvės suteikta garantija prekėms negalios, nes tai nebus gamintojo kaltė. Taigi turite arba gyventi su tuo, ką turite, arba vėl pirkti naujus, o ne sugadintus baldus.

Taigi pirkti gatavus baldus iš parduotuvės gali būti pigiau, bet geriausiu atveju jūsų vonios kambarys atrodys standartinis, gremėzdiškas, banalus. Blogiausiu atveju: sugaišite daug laiko, nervų, rinksitės tai, kas geriausia, ir bandysite kažkaip tai suderinti ir priderinti, bet vis tiek nepasieksite norimo rezultato.

Todėl geriausia nepirkti gatavų, o užsisakyti unikalius vonios kambario baldus iš specializuotų įmonių, pavyzdžiui, UAB “Baldų arsenalas”.

Vonios kambario baldai pagal užsakymą. UAB “Baldų arsenalas” yra geriausią aptarnavimą teikiantis gamintojas.

Kodėl geriau užsisakyti baldus iš gamintojo nei pirkti gatavus pigius vonios baldus? Tokie profesionalūs gamintojai, kaip bendrovė “Baldų arsenalas”, be aukštos kokybės baldų, teikia visą paslaugų paketą, į kurį įeina: reikiamų matavimų atlikimas, individualaus projekto parengimas, medžiagų baldams gaminti parinkimas, baldų pristatymas ir montavimas. Todėl gausite unikalų, specialiai jums pagamintą produktą be nereikalingų nervų, kad kasdien ne kentėtumėte, o mėgautumėtės vonios kambariu.

Taigi, gauti vonios baldus pagal užsakymą yra daug geriau nei pirkti gatavą standartinį komplektą iš parduotuvės.

Užsisakykite įmonės “Baldų arsenalas” baldus, kurie užtikrina patogų žmonių gyvenimą.