Vonios baldai

Paprastai vonios kambariai būna nedideli, todėl labai svarbu viską sėkmingai išdėstyti ribotoje erdvėje taip, kad būtų sutaupyta daugiau laisvos vietos, užtikrintas visų įrangos elementų komfortas, patogumas ir funkcionalumas. Svarbiausia vonios kambaryje, žinoma, yra baldai. Todėl, įrenginėjant vonios kambarį, ypatingas dėmesys skiriamas jiems parinkti.

Vonios baldai pagal užsakymą

Prieš pirkdami vonios baldus, turite nuspręsti, iš kokios medžiagos jie bus pagaminti.

Medžio drožlių plokštės ir MDF. Šiuo metu populiariausios medžiagos. Jie nebrangūs, tačiau juos reikia apsaugoti nuo drėgmės. Šiam tikslui naudojamas impregnavimas ir laminavimas. Dėl apsauginės dangos medienos drožlių plokštės ir MDF gali būti bet kokios spalvos ir atspalvio. Pagrindinis trūkumas – ne itin patvari medžiaga.

Mediena. Seniausia medžiaga. Tačiau vonios kambariuose jis dažnai nenaudojamas, nes mediena netoleruoja drėgmės, žinoma, išskyrus ąžuolą, vengę ir kitas brangias rūšis. Pigesnę medieną reikia apsaugoti specialiais lakais ir plėvelėmis. Tokių baldų kaina nebus pigi.

Plastmasė. Pagrindiniai privalumai yra tai, kad plastikiniai vonios baldai pigūs ir nebijo vandens. Be to, tokius baldus lengva prižiūrėti. Trūkumas yra tas, kad jis netinka kiekvieno interjero stiliui ir išvaizdai.

Stiklas. Elegantiška ir rafinuota medžiaga. Iš jo pagaminti baldai atrodo stilingai. Iš stiklo pagaminti baldai nebijo drėgmės ir buitinės chemijos, yra patvarūs. Tačiau stiklas bijo smūgių. Be to, ant jo nuolat matomos vandens dėmės, todėl jį reikia nuolat valyti.

Akmuo. Tiek natūralus, tiek dirbtinis židinys visada atrodo šauniai, nes yra kilnios išvaizdos. Ši medžiaga yra ilgaamžė ir atspari drėgmei, tačiau už ją reikia mokėti, nes vonios baldų kaina iš akmens yra gana didelė. Akmens baldų priežiūra taip pat turėtų būti ypatinga – nenaudojant agresyvių cheminių medžiagų.

Be to, planuojant vonios kambarius, būtina nustatyti jų įrengimo tipą.

 Grindų įrengimas. Dažniausiai pasitaikantis variantas – kai baldai stovi ant grindų ant atramų-kojų. Atramos gali būti matomos arba paslėptos nuo pagrindo. Šis montavimo būdas yra patikimiausias, nes leidžia saugiai remtis į baldus ir laikyti juose sunkius daiktus. Trūkumas tas, kad sunku išvalyti po baldais. Jei skystis patenka į blogai prieinamą vietą ir nėra galimybės jo išvalyti, medžiaga gali išbrinkti.

Pakabinamas įrenginys. Ant sienos pritvirtinti baldai atrodo originaliai ir įspūdingai. Šis būdas vizualiai padidina vonios kambario erdvę. Patogu valyti po pakabinamais baldais, drėgmė ant grindų jų nesugadina.

Visiškai į visus konkretaus vonios kambario niuansus ir ypatumus gali atsižvelgti patyręs gamintojas, kuris ne tik gamina baldus, bet ir teikia įvairias matavimo, modeliavimo, projektavimo ir dizaino kūrimo paslaugas. UAB “Baldų arsenalas” yra toks gamintojas. Bendrovė jau daugelį metų gamina vonios baldus.

Esame atsakingi už savo reputaciją, susijusią su gaminių kokybe, todėl visuomet sąžiningai dirbame visuose gamybos etapuose.