Vonios baldai iš “Baldų arsenalo”

Modernaus vonios kambario įrengimas yra gana sudėtingas ir atsakingas svajonių namų kūrimo etapas. Sudėtinga, nes reikia užtikrinti ne tik estetinį komfortą, bet ir optimalumą, funkcionalumą ir paprastą naudojimą. Bene pagrindinis elementas kuriant šaunų vonios kambarį yra baldai.

Vonios baldų gamyba pagal užsakymą. Patarimai.

1.Projektuodami vonios kambarį turėtumėte pagalvoti, kaip ir kokie baldai bus naudojami. Tai tikrai sudėtingas procesas, kurio metu kuriamas ir remonto, ir baldų dizainas: jų išvaizda, būsimas funkcionalumas, vieta ir sąveika.

2.Didelė klaida – pirkti gatavus vonios kambario baldus. Tai visiškai pablogins estetinę kambario išvaizdą, nes šablonų parinktys paprastai nėra skirtos tik konkretaus kambario dydžiui ir konfigūracijai. Dėl to nukenčia praktiškumas ir estetinis vaizdas, ypač jei naudojami atskiri skirtingų gamintojų baldai.

3.Be to, neturėtumėte patys projektuoti baldų, nes paprastas žmogus negali numatyti visų niuansų projektavimo etape. Tai turėtų atlikti patyrę specialistai.

4.Taigi, kad netektų nusivilti ir patirti nereikalingų išlaidų, vonios kambario baldų projektavimą ir gamybą geriau patikėti profesionalams.

5.Užsakydami baldus visada turėtumėte atkreipti dėmesį į baldų gamintojo naudojamų medžiagų kokybę, nes vonios kambariuose svarbu ne tik estetinė išvaizda ir patogumas, bet ir atsparumas agresyviai aplinkai. Tai drėgmė, aukšta temperatūra ir jos pokyčiai, sąlytis su cheminėmis medžiagomis.

6.Svarbu ištirti vonios baldų gamintojo reputaciją, nes tik tos įmonės, kurios turi labai tikslią modernią įrangą ir apmokytus patyrusius darbuotojus, gali dirbti su pirmaujančių tiekėjų medžiagomis.

UAB “Baldų arsenalas”. Nestandartinių vonios baldų gamyba

UAB “Baldų arsenalas” jau kelis dešimtmečius dirba prabangių baldų gamybos rinkoje. Modernios įrangos naudojimas, bendradarbiavimas su geriausiais tiekėjais, apmokytų specialistų prieinamumas leido mums užsitarnauti patikimo gamintojo reputaciją tarp savo klientų. Įmonės specializacija – nestandartinių ir netipinių bet kokio sudėtingumo dizaino sprendimų įgyvendinimas.

“Baldų arsenalo” dizaineriai visada padės jums sukurti šauniausią ir sudėtingiausią baldų dizainą, atitinkantį jūsų idėjas ir poreikius. Mūsų specialistai savarankiškai atliks reikiamus matavimus ir skaičiavimus, aptars su jumis visus baldų dizaino ir funkcionalumo niuansus, susitars dėl kainos ir užsakymo sąlygų.

Galimybės ir unikali įranga bei įrengimai užtikrina sudėtingiausių užsakymų gamybą per trumpiausią įmanomą laiką. Apmokyti montuotojai kokybiškai ir tiksliai atveš ir sumontuos baldus.

Užsisakę nestandartinių baldų gamybą mūsų svetainėje arba paskambinę telefonu nepasigailėsite.

Susisiekite su mumis – mes jums padėsime!