Viskas, ką reikia žinoti apie koridoriaus spintas

Ne visų šiuolaikinių butų plotas leidžia įsirengti drabužinę. Patogios daugiafunkcinės spintos-koridorinės yra vertas šios patalpos pakaitalas. Renkantis šį baldą svarbu ne tik atsižvelgti į šiuolaikines jo dizaino tendencijas, bet ir atkreipti dėmesį į išorės dekorą, kuris turėtų visiškai atitikti bendrą koridoriaus stilių.

Stumdomų spintų privalumai ir trūkumai

Pagrindiniai spintų-skrynių privalumai yra šie

– dizaino ir spalvinių sprendimų įvairovė;

– erdvi vidaus erdvė, užtikrinanti racionalų daiktų, patalynės, įvairių daiktų ir kt. išdėstymą;

– vizualinis mažų kambarių erdvės praplėtimas kompetentingai parinkus dekoratyvinį fasadų dizainą;

– lakoniškas dizainas, kuris prireikus leidžia sienas naudoti kaip spintelių šonines plokštes, o lubas – kaip viršutinį paviršių;

– galimybė užsisakyti spintas su įmontuotais patogiais prietaisais ar kitais baldais;

– sukurti tvarkingą erdvę kambaryje.

Pagrindiniai trūkumai:

– stumdomos durys greičiau susidėvi;

– sunkumai užtikrinant pakankamą visos erdvios spintos vidaus erdvės apšvietimą;

– tam tikros problemos išmontuojant ar perkeliant spintą į kitą vietą.

Neigiamų aspektų išvengsite, jei planavimo etape apgalvosite visas spintos detales. 

Populiariausi spintų-komandų fasadai

Matinis fasadas. Jis yra lakoniškas ir santūrus. Tačiau kuriant bendrą prieškambario stilių jis nepraranda savo individualumo. Šis fasadas atitinka praktiškų verslininkų skonį. Priekinį matinį paviršių dažnai papildo neryškus, elegantiškas dekoras. Vienspalvei plokštumai padalyti į kelis fragmentus dažnai naudojami geometriniai raštai.

Blizgus fasadas. Blizgūs pertvaros nepraranda savo aktualumo. Šiuolaikiniai baldų variantai apima kontrastingų ryškių papildomų briaunų atsisakymą, todėl bendras blizgių fasadų suvokimas tampa tvaresnis, bet ne mažiau prabangus. Tendencija – nukrypimas nuo monotonijos, o tai reiškia, kad kaip papildomas dekoras naudojami neryškūs elegantiški raštai, primenantys paslaptingus šešėlius ar piešinius, paslėptus už migloto šydo. Vis dažniau naudojama lengva natūralių medžiagų, tokių kaip aristokratiškas marmuras ar malachitas, imitacija.

Medinis fasadas. Šiuolaikinės tendencijos, susijusios su ekologiškų natūralių medžiagų naudojimu, vėl lemia baldų su fasadais iš medžio masyvo mados viršūnę. Kuklesnis pakaitalas gali būti paviršiaus apdaila fanera.

Dekoratyvinis fasadas. Dekoruojant tokį fasadą naudojami įvairių formų intarpai arba spalvotas stiklas. Jų privalumas – ne tik ryškus dizainas, bet ir galimybė vizualiai pridėti daugiau erdvės. Ypač stilingi yra spintų fasadai su skirtingų laipsnių spalvotu stiklu. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad šis fasado variantas tinka šviesioms patalpoms.

Spintų gamyba Vilniuje

Lyderiaujanti baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” Vilniuje užsiima modernių bet kokio sudėtingumo baldų gamyba pagal užsakymą. Mūsų gaminamų prieškambario baldų kaina yra kuo optimalesnė ir priklauso tik nuo užsakovo pasirinktos medžiagos ir elementų dydžio. UAB “Baldų arsenalas”, kaip gamintojas, į kainą neįskaičiuoja papildomų komisinių ir prekybinės maržos.