Virtuvės užsakymas iš gamintojo. Aukščiausios klasės modelių savybės

Aukščiausios klasės užsakomoji virtuvė – tai prabangi ir funkcionali virtuvė, sukurta individualiai klientui naudojant aukštos kokybės medžiagas ir šiuolaikines technologijas. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško virtuvės, ne tik atitinkančios visus jų poreikius, bet ir pabrėžiančios jos savininko išskirtinumą bei statusą.

Užsisakydami aukščiausios klasės pagal užsakymą pagamintą virtuvę, galite pasirinkti bet kokį dizainą ir konfigūraciją, atitinkančią jūsų pageidavimus ir poreikius. Virtuvė gali būti pagaminta bet kokio stiliaus – nuo klasikinio iki modernaus, joje gali būti įdiegtos šiuolaikinės technologijos, pavyzdžiui, automatinės stalčių atidarymo sistemos, integruotos apšvietimo sistemos, artumo jutikliai ir kt.

VIP baldai apima prabangią kokybę ir dizaino originalumą. Pagal užsakymą pagaminta prabangi virtuvė – tai kažkas unikalaus, suprojektuoto pagal jūsų pageidavimus ir sukurto vienu egzemplioriumi. 

Aukščiausios klasės virtuvė pagal užsakymą

Kad galėtumėte pirkti pagal užsakymą pagamintą virtuvę iš gamintojo, jums tereikia nurodyti dizainą ir atspalvio savybes, kad galėtumėte pradėti kurti būsimos aukščiausios klasės virtuvės pagal užsakymą brėžinį. Interjero eleganciją sudaro harmonija, praktiškumas, spalvinė gama ir naudojamos medžiagos. Yra nemažai komponentų, kurie toli gražu nėra vizualiai gražūs, tačiau yra svarbūs eksploatuojant. 

Vienas pirmųjų žingsnių – medžiagų pasirinkimas. Ekologiška mediena, kuri prieš naudojimą buvo tinkamai paruošta (rūšiavimas, džiovinimas, impregnavimas), taps viena iš įkūnytų idėjų. 

Elitiniai virtuvės baldai – tai netaupymas medžiagoms ir furnitūrai, dėmesys mados tendencijoms ir turtingai nostalgiškai praeičiai, įmontuojamų komplektų modelių naudojimas, įrengiant modernią buitinę techniką. 

Autorius, kurdamas dizainą, siekia dviejų tikslų: maksimalaus patogumo ir estetinio malonumo turėti tokį rinkinį. Paprastai tokie komplektai skirti bendroms virtuvių ir virtuvės-valgomojo patalpoms. Dažniausiai pasirenkamos salų modifikacijos, tačiau tarp klientų yra ir klasikos šalininkų. Jiems imponuoja ausinės su paauksavimu, lipdiniais, platinos inkliuzais ir kaltinių gaminių naudojimu. Virtuvėje yra erdvi maisto gaminimo zona, kokteilių kampelis ir valgomojo zona. Jei yra daug vietų, virtuvėje organizuojamas arbatos staliukas, kurį papildo kompaktiškas televizoriaus skydelis. 

Aukščiausios klasės virtuvės gamybos procesas

Premium klasės virtuvės gamyba pagal užsakymą gali būti puikus pasirinkimas, jei norite įsigyti aukštos kokybės baldus, kurie puikiai derėtų jūsų virtuvėje ir atitiktų jūsų poreikius. Toliau pateikiame keletą žingsnių, kurie gali jums padėti užsakant aukščiausios klasės virtuvę pagal užsakymą:

  1. Nustatykite, kokių virtuvės baldų jums reikia. Tai gali būti virtuvės komplektas, stalviršis, spintelės, gartraukis, sala ar kiti elementai. 
  2. Nuspręskite, kokio stiliaus virtuvės norite. Tai gali būti modernus, klasikinis, minimalistinis ar kitas stilius. Pasirinkite stilių atitinkančias medžiagas, pavyzdžiui, medieną, metalą, stiklą, akmenį ar korianą.
  3. Nustatykite reikiamų baldų matmenis, kad jie puikiai derėtų jūsų virtuvėje.
  4. Susisiekite su nestandartinių baldų gamintoju ir pateikite jam savo reikalavimus. Aptarkite su jais medžiagas, spalvas, stilių, dydį ir biudžetą. Jei turite kokių nors konkrečių pageidavimų, pavyzdžiui, dizaino ypatybių ar papildomų funkcijų, nurodykite juos.
  5. Suteikite baldų gamintojui laiko projektavimui ir gamybai. 

Geriausius pagal užsakymą pagamintus baldus, įskaitant aukščiausios klasės baldus, gamina gerai žinoma Lietuvos įmonė UAB “Baldų arsenalas”. Garantuojame aukštą baldų kokybę, ilgaamžiškumą ir rafinuotumą. Palikite užklausą svetainėje arba paskambinkite mums, ir mūsų dizaineriai padės jums atlikti reikiamus matavimus bei parengs jūsų būsimų baldų dizaino projektą.