Virtuvės stalviršių gamyba. Kvarcinis stalviršis – stilingas, patvarus ir patikimas

Kvarcinis stalviršis yra gražus ir patvarus paviršiaus variantas. Jį sudaro 92 % kvarcinio smėlio, likusieji 8 % – derva ir pigmentai. Dėl tokios sudėties kvarcinis akmuo yra tvirtas ir ilgaamžis. Kvarcinis stalviršis gali atlaikyti stiprius mechaninius smūgius, dideles apkrovas ir staigius temperatūros pokyčius. Jis yra visiškai saugus ir jo naudojimas negali pakenkti sveikatai.

Dėl šių savybių kvarcinis sukepintas akmuo yra ideali žaliava virtuvės stalviršių gamybai. Kvarciniai stalviršiai dažnai naudojami ne tik virtuvėse, bet ir projektuojant vonios kambarius, restoranus, viešbučius, barus, medicinos įstaigas, skalbyklas ir net pirtis.

Kvarco stalviršių privalumai gaminant virtuvės pagal užsakymą

Kvarcinio akmens stalviršiai išsiskiria dideliu dekorų pasirinkimu (daugiau kaip 600 dizainų) ir natūraliomis tekstūromis. Be to, galite užsisakyti bet kokios formos kvarcinį stalviršį. Apvalus ar ovalus, stačiakampis ar kvadratinis, tiesus ar kampuotas – pasirinkite jums patinkantį sprendimą.

Kvarcinio akmens virtuvės stalviršis turi šiuos privalumus:

  1. Jis turi neribotą galiojimo laiką. Kvarcinio akmens virtuvės stalviršį galima naudoti dešimtmečius. Kartu jo paviršius ir išvaizda niekaip nenusidėvi. Jis atrodys kaip naujas, prisiimdamas kasdienius krūvius.
  2. Jis gali atlaikyti įvairias temperatūras. Šį akmenį galima naudoti tiek patalpose, tiek lauke. Kvarcinis stalviršis gali lengvai atlaikyti viryklės karštį. Tačiau nerekomenduojame ant jo dėti indų tik nuo ugnies. Šiam tikslui naudokite lentas.
  3. Skirtinga struktūra. Kvarco paviršius pasižymi homogeniškumu, todėl jame negali veistis bakterijos, grybeliai ir pelėsis. Vanduo neturi laiko suardyti vidinės struktūros.
  4. Daug modernių tekstūrų. Kvarcinio akmens kolekcijose yra įvairių tekstūrų: marmuro, granito, betono. O pats paviršius gali būti blizgus, matinis arba tekstūruotas.

Kaip atrodo tobulas kvarcinis stalviršis?

Kvarcinis stalviršis pats savaime atrodo labai patraukliai. Tačiau jei norite, kad jis būtų patogesnis, reikia atkreipti dėmesį į detales.

Pavyzdžiui, vietoj aštrios briaunos pasirinkite lygią. Dėl to paviršių bus saugiau naudoti ir jis bus malonesnis liesti. O tokia smulkmena kaip stalviršio grindjuostė neleis šiukšlėms kauptis už paviršiaus.

Dėl šių paprastų dalykų jūsų kvarcinis stalviršis bus daug patikimesnis ir patogesnis naudoti.

UAB “Baldų arsenalas” užsiima modernių baldų gamyba pagal individualų užsakymą. Čia galite įgyvendinti pačius fantastiškiausius baldų gamybos projektus savo namams, biurui ar komercinėms įstaigoms. UAB “Baldų arsenalas” turi modernią įrangą, profesionalius dizainerius ir meistrus. Su mūsų įgyvendintais baldų projektais galite susipažinti įmonės interneto svetainėje.