Virtuvės stalas pagal užsakymą

Stalas yra vienas pagrindinių kiekvienos virtuvės atributų. Jame visa šeima kelis kartus per dieną susirenka valgyti ir kalbėtis. Dažnai prie virtuvės stalo žmonės vaišina svečius arba prie arbatos puodelio aptaria svarbius klausimus. Todėl stalą reikėtų rinktis ir pirkti labai atsargiai. Stalas turi būti ne tik patogus, bet ir derėti prie kambario interjero ir netrukdyti laisvai judėti. Taigi, rinkdamiesi virtuvės stalą, pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į virtuvės matmenis. Stalas neturėtų užimti visos laisvos vietos ir būti gremėzdiškas. Ir atvirkščiai, mažas stalas visai netinka didelėje virtuvėje.  Atsižvelgiant į kambario matmenis, parenkama ir stalo forma.

Ovalūs ir apvalūs stalai atrodo gana elegantiškai ir aristokratiškai. Taip pat yra modelių su išlenkta gaminio paviršiaus forma. Tačiau jos netinka mažoms virtuvėms, nes prie sienos ar lango nėra prigludusios, todėl užima laisvą vietą.

Kvadratinės ir stačiakampės formos padeda taupyti vietą. Labai mažoms patalpoms transformatorinis stalas bus Dievo dovana. Ją visada galima išplėsti iki norimo dydžio ir sulankstyti, taip atlaisvinant virtuvės plotą.

Taip pat turėtumėte atsižvelgti į medžiagą, iš kurios bus pagamintas stalas. Tai gali būti mediena, plastikas, metalas, stiklas, medžio drožlių plokštė, MDF ir jų deriniai.

Tačiau stalą reikėtų pirkti ne atskirai, o kartu su visais virtuvės baldais viename komplekte, tada jis harmoningai įsilies į bendrą kompoziciją. Apskritai geriau nepirkti gatavų ausinių, kurios gali neatitikti jūsų virtuvės matmenų ir konfigūracijos, bet užsisakyti individualų projektą ir dizainą tiesiogiai iš gamintojo. Virtuvės stalo užsakymo kaina priklausys tik nuo medžiagos, kurią pasirinksite jo gamybai.

Virtuvės kėdės pagal užsakymą

Prie virtuvės stalo, žinoma, reikia tinkamų kėdžių. Galimi įvairūs variantai: su atlošu, be atlošo, su porankiais, baro ir pusiau baro kėdės, foteliai ir t. t.

Taip pat yra daugybė kėdžių apmušalų variantų: natūrali oda, eko oda, veliūras, zomša, medvilnė…

Taip pat yra daug medžiagų, iš kurių gaminamos kėdės: medis, chromuotas plienas, plastikas, MDF, medžio drožlių plokštė.

Pagrindinės virtuvės kėdžių savybės yra šios: funkcionalumas, patikimumas ir patogumas. Pavyzdžiui, netipinio ūgio žmonėms reikia kėdžių su galimybe reguliuoti aukštį. Žmonėms, turintiems antsvorio, standartiniai variantai dažnai netinka, jiems reikia rinktis ką nors erdvaus ir patvaraus.

Kėdžių skaičius taip pat svarbus. Kažkam reikia 2, kažkam 4, o kažkam 6. Paruoštuose rinkiniuose jų skaičius yra standartinis, todėl kartais reikia arba permokėti, arba pirkti daugiau.

Taigi kėdes reikia rinktis išskirtinai individualiai. Todėl kartu su stalu galima ir reikia užsakyti virtuvines individualaus dydžio kedes pagal Jūsų poreikius ir pageidaujamą dizainą.

Virtuvės stalą ir kėdes užsisakyti lengvai galite mūsų svetainėje arba susisiekę telefonu. Baldų įmonė “Baldų arsenalas” greitai ir kokybiškai pagamins bet kokio sudėtingumo baldus pagal jūsų asmeninį projektą.