Virtuvės parduotuvių katalogas. Kodėl turėtumėte rinktis UAB “Baldų arsenalas” baldų įmonę

Virtuvės baldų gamyba – tai gana sudėtingas technologinis procesas, kurį sudaro virtuvės spintelių korpusų ir fasadų gamyba, taip pat pirminis medžiagų paruošimas ir montavimas: pjaustymas, pjovimas, dažymas, poliravimas, lakavimas, briaunų apklijavimas, montavimas, derinimas ir kt.

Virtuvės gali būti gaminamos gamykloje arba pagal individualų užsakymą. Gaminant gamykloje, vieną virtuvės modelį galima pagaminti dideliais kiekiais, o pagal individualų užsakymą gaminami išskirtiniai tikslių matmenų baldai, atsižvelgiant į visus kliento pageidavimus, kuo funkcionaliau ir efektyviau išnaudojant virtuvės erdvę.

Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti buto virtuvės dizainą pagal bet kokias, net ir labai sudėtingas idėjas. Modulinės sistemos leidžia kurti konkrečius virtuvės modelius derinant tam tikrus modulius.

Virtuvės užsakymas pagal individualius dydžius tampa vis populiaresnis dėl daugelio privalumų. Pagal užsakymą pagaminta virtuvė skiriasi nuo šabloninės virtuvės tuo, kad ji projektuojama atsižvelgiant į kliento norus ir poreikius, todėl yra daug funkcionalesnė už tipinius baldus. Individualioje virtuvėje kiekvienas stalčius, spintelė ir kabliukas bus sumontuotas pagal paskirtį. Joje bus lengva palaikyti tvarką, nes vietos užteks, o kiekvienas kampelis panaudotas racionaliai.

Užsisakyti virtuvę UAB “Baldų arsenalas” svetainėje – puiki idėja!

Šiais laikais pagal užsakymą pagaminti baldai gurmaniškai virtuvei nebėra prabanga, dauguma žmonių gali sau tai leisti. Platus virtuvės katalogo su kainomis medžiagų asortimentas leidžia pasigaminti tiek prabangius, tiek ekonominės klasės baldus pagal užsakymą. Nemanykite, kad tik labai brangios virtuvės turi teisę egzistuoti. Net iš nebrangių medžiagų, pavyzdžiui, medienos drožlių plokštės, šiuolaikinių technologijų ir modernios įrangos dėka galima pagaminti nestandartinius virtuvės baldus, atrodančius kaip įvairių rūšių medžio masyvas. Aukštos kokybės furnitūra sėkmingai papildys padorią virtuvės interjero išvaizdą. 

UAB “Baldų arsenalas” jau daugiau kaip 20 metų gamina baldus pagal individualius projektus. Turime didžiulį medžiagų ir furnitūros, jų spalvų ir tekstūrų pasirinkimą. Individualus virtuvės baldų užsakymas mūsų įmonės interneto svetainėje leidžia gauti gaminius, tiksliai pritaikytus prie jūsų virtuvės dydžio, taip pat pasirinkti spalvą, stilių ir dizainą. Visi mūsų baldai yra ergonomiški ir patogūs naudoti.

Savo klientams siūlome šių tipų virtuves:

  • linijines;
  • kampinės virtuvės;
  • virtuvės su salelėmis;
  • su baro stalviršiu;
  • U formos.

Pas mus galite užsisakyti virtuvės dizainą, projektavimą, dekoratyvinių elementų parinkimą, pristatymą, surinkimą ir įrengimą bute ar name. Montuojant virtuvės baldus atsižvelgiama į individualius šeimininkų poreikius, taip pat į maksimalų visų komponentų ergonomiškumą ir prieinamumą.