Virtuvės pagal užsakymą Vilniuje iš UAB “Baldų arsenalas”

Virtuvė yra šeimos židinio įsikūnijimas. Čia kasdien gaminame maistą, susirenkame prie stalo ir praleidžiame didžiąją dalį laiko namuose. Negalima ignoruoti šios patalpos atmosferos ir jaukumo svarbos. Todėl Vilniuje virtuvėmis pagal užsakymą klientai domisi labiau nei kitais namų baldais.

Terminas “gamintojo pagal užsakymą pagaminta virtuvė” paprastai reiškia komplektą, kuris surenkamas iš konstrukcijų pagal individualius išmatavimus. Pagrindiniai elementai yra stalviršiai, spintelės, atviros lentynos, darbo stalas ir spintelės.

Virtuvės pagal geometrinę konstrukcijų formą klasifikuojamos kaip:

  • kampinės,
  • U formos,
  • tiesios,
  • su sala,
  • su pusiasaliu.

Virtuvės komplektas turi būti patogus, erdvus, malonus akiai ir atitikti bendrą namo interjero koncepciją. Sunku sukurti ypatingą, “savo” jaukumą naudojant gamyklinius standartinius komplektus.

Pagal užsakymą pagaminti virtuvės baldai iš UAB “Baldų arsenalas” sukuria originalią atmosferą. Įmonė gamina įvairius komplektus iš patvarių medžiagų. Baldai gali būti nestandartinių dydžių. Apskritai asmeniniuose projektuose atsižvelgiame net į menkiausias klientų pastabas.

Optimalus ergonominis sprendimas priimamas atsižvelgiant į kambario ypatybes, langų išdėstymą, valgomojo zonos išplanavimą, buitinės technikos dydį ir skaičių. Pavyzdžių galite pamatyti mūsų svetainės kataloge.

Virtuvės gamyba pagal užsakymą turi neginčijamą privalumą: klientui dirbant su dizaineriu, atsižvelgiama į visus kambario konfigūracijos niuansus ir sienų nelygumus. Be to, tai galimybė pasitelkti vaizduotę ir sukurti nepakartojamą atmosferą. Stilių pasirinkimas – nuo Provanso iki lofto, nuo minimalizmo iki kaimo – atveria plačias dizaino sprendimų galimybes.

Gaminant virtuvę pagal užsakymą, be vizualinio efekto, svarbi ir medžiagų bei furnitūros kokybė. Medžio masyvas laikomas klasika, tačiau dėl prieinamų kainų dabar populiariausia medžiaga yra MDF plokštės.

Rėmai ir konstrukciniai elementai gaminami iš dažytos, lakuotos arba laminuotos MDF plokštės. Fasadams naudojama mediena, įvairių rūšių MDF rėmai ir smūgiams atsparus plastikas.

Dėmesio verta ir šiuolaikinė daugiasluoksnė medžiaga. Ji gaminama klijuojant plonus medienos gabalėlius stipriai suspaudžiant. Taip gaunamos vientisos plokštės. Multipleksas pasirodė esąs geriausias: jis nesideformuoja, yra atsparus drėgmei ir neišdžiūsta.

Jei jums reikia virtuvės komplekto – kreipkitės į UAB “Baldų arsenalas”

20 metų darbo nestandartinių baldų gamybos srityje Vilniuje lėmė, kad UAB “Baldų arsenalas” tapo vienu iš pirmaujančių gamintojų Lietuvoje. Dėmesingas požiūris į klientus ir atsakomybė už projekto įgyvendinimą – pagrindiniai mūsų komandos principai.

Medžiagų, furnitūros ir tvirtinimo detalių pasirinkimas grindžiamas praktinėmis žiniomis ir patirtimi. Gamindami nestandartines virtuves, naudojame patikimų tiekėjų produktus. Kiekviena detalė ilgai išlaiko savo funkcionalumą.

Paplitusi nuomonė, kad baldų užsakymas pagal individualius išmatavimus yra brangus ir užima daug laiko, yra klaidinga. Kurdami projektą UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai atsižvelgia ne tik į baldų dydį ir sudėtingumą, bet ir į kainą. Todėl visiškai įmanoma nebrangiai gauti unikalų interjerą, neperžengiant biudžeto ribų.

Jei norite atnaujinti interjerą, suteikti savo namams funkcionalumo ir komforto, suskubkite kreiptis į mus.