Virtuvės pagal užsakymą privalumai

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad paprasčiau ir greičiau nusipirkti gatavą komplektą. Tačiau ši banalybė slepia daugybę spąstų.

Pirma, baldai iš salono grindų jūsų virtuvėje atrodys kitaip. Dažnai montuojant naujai įsigytą komplektą, kai kuriuos elementus tenka koreguoti, kad jie atitiktų kambario konfigūracijos ypatumus (vienur sumažinti, kitur sujungti, pritaikyti montavimą). Tai reiškia papildomus pinigus ir kitokią išvaizdą.

Antrasis trūkumas – standartinė gatavo rinkinio įranga. Pavyzdžiui, jums nereikia dviejų spintelių, bet vis tiek reikia pirkti visą komplektą. Arba, priešingai, jums reikia papildomo elemento, o jį užsisakyti ne visada įmanoma, ypač jei jis nesiskiria spalva nuo pagrindinio komplekto.

Taip pat gali kilti problemų renkantis spalvą ir dizainą, nes baldai, įskaitant virtuvės baldus, turi derėti prie interjero stiliaus.    

Visi šie niuansai išnyks, jei įsigysite virtuvę pagal užsakymą, atitinkančią jūsų individualius poreikius, dizainą ir kambario parametrus. Jei jūsų planuose nėra nervingų išlaidų, kreipkitės į baldų įmonę UAB Baldų arsenalas, kuri siūlo profesionalaus dizainerio paslaugas, išskirtinę aukštos kokybės ir stilingų virtuvės komplektų gamybą, atsižvelgiant į kliento reikalavimus ir virtuvės erdvės ypatumus. UAB Baldų arsenalas vertina savo klientus ir savo reputaciją, todėl savo gaminiams suteikia garantiją. Pagrindinis dėmesys gamyboje skiriamas kokybei. Prie to prisideda aplinkai nekenksmingos ir patvarios medžiagos bei furnitūra, taip pat moderni ir itin tiksli gamybos įranga.

Individualios kainos virtuvei pagal užsakymą formavimo ypatumai

Baldų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Atidžiau apžvelkime kiekvieną iš jų.

Kaip formuojama nestandartinės virtuvės kaina:

  • Svarbu kiekvieno komplekto elemento dizainas. Kuo paprastesnė konfigūracija, tuo mažesnė kaina. Tačiau turite suprasti, kad nebrangių baldų tarnavimo laikas bus trumpas.
  • Blokų dydis taip pat turi įtakos kainai. Kuo jie platesni, tuo pigesni. Kainai įtakos turi ir fasadai, tiksliau, medžiaga, iš kurios jie pagaminti, apdaila ir furnitūra.
  • Ypatingo dėmesio nusipelno veidrodžių, vitražų ir dekoracijų buvimas dizaine. 

Medžiaga yra vienas iš pagrindinių parametrų užsakant virtuvės komplektą. Medžio drožlių plokštė ir MDF yra biudžetinis baldų gamybos variantas. Brangesnė, bet patvaresnė yra natūrali mediena. Iš medžio pagaminta virtuvė pasižymi nuostabia išvaizda ir aukštomis vartojimo savybėmis.

Todėl gerą balansą tarp baldų kokybės ir kainos gali rasti tik patyręs dizaineris, kuris žino daug paslapčių, kurią komplekto sudedamąją dalį galima sutaupyti nepakenkiant baldų funkcionalumui, išvaizdai ir ilgaamžiškumui.

UAB Baldų arsenalas siūlo ne tik kokybiškų baldų gamybą, bet ir profesionalių dizainerių paslaugas. Visada garantuojame aukštą gaminių kokybę ir prieinamas kainas.