Virtuvės pagal užsakymą. Dažniausiai pasitaikantys mitai

Laimei, trūkumo laikai baigėsi, ir dabar norint įsigyti banalią “sieną” ar “virtuvę” nereikia užsirašyti į eilę. Be to, šiandien tapo įprasta gaminti baldus pagal užsakymą – tai patogu ir stilinga. Vis dėlto kai kuriuos žmones laiko klaidingų stereotipų, kuriuos reikia išsiaiškinti, nelaisvėje.

Dažniausiai pasitaikantys mitai

  1. Paruoštas virtuvės baldų variantas skirsis nuo pirminio projekto. Taip gali nutikti tik tuo atveju, jei užsakovas nori daryti pakeitimus po patvirtinto eskizo. Dar projektavimo etape dizaineris susitaria dėl būsimų užsakomų baldų dydžio ir konfigūracijos, medžiagos ir jos atspalvio pasirinkimo, durelių atidarymo būdo ir pan.
  2. Pagaminti pagal užsakymą pagamintas ausines užtrunka per ilgai. Profesionalūs gamintojai turi visas reikiamas medžiagas ir komponentus, patyrusių specialistų, modernią įrangą ir patikrintas technologijas. Nuo užsakymo momento iki gaminio surinkimo praeina ne daugiau kaip 3 savaitės. O rezultatas vertas laukimo.
  3. Pagal užsakymą pagaminti baldai yra brangūs. Taip, virtuvės baldai, pagaminti pagal individualų projektą, yra šiek tiek brangesni. Tačiau sąžiningas gamintojas visada dirba tik su aukštos kokybės medžiagomis ir furnitūra, todėl gaminiai negali būti pigesni už parduotuvėje pirktus štampuotus analogus. Be to, pagal užsakymą pagamintas gaminys visada yra brangesnis už standartinį modelį. Tuo pat metu kainų skirtumą visiškai pateisina padorus rezultatas, ilgaamžiškumas, funkcionalumas ir kokybė. Be to, dizaineris visada pasakys, ką galite sutaupyti, todėl pagal užsakymą pagaminti baldai gali būti ne ką brangesni už komplektą iš parduotuvės.
  4. Iš brangių ir pigių medžiagų pagaminti baldai atrodo beveik vienodai, tad kam mokėti daugiau? Iš tiesų virtuvės komplektas, pagamintas iš pigiausios laminuotos medžio drožlių plokštės, gali atrodyti taip pat, kaip, pavyzdžiui, pagamintas iš MDF. Tačiau skirtumas greitai išryškės jį naudojant. Pigios medžiagos yra mažai atsparios drėgmei ir mechaniniam poveikiui, jos išsipučia ir susidėvi. Laisva medžio drožlių plokštė prastai laikosi ant furnitūros, todėl durys deformuojasi. Kitas svarbus dalykas – naudojamų medžiagų saugumas žmogaus sveikatai. Pigioje medžio drožlių plokštėje gali būti kenksmingų užpildų ir dervų, todėl tikslinga pirkti baldus, pagamintus iš sertifikuotų medžiagų.
  5. Didelių gabaritų virtuvės baldai netilps pro dureles. Šis teiginys visiškai absurdiškas, nes nestandartinių baldų gamintojai pristato komplektą išardytą ir surenka jį tiesiai montavimo vietoje. Meistras turi galimybę išlyginti nelygias grindis ir sureguliuoti durelių kreipiančiąsias.

Kaip matote, dauguma baimių yra visiškai nepagrįstos. Priešingai, pasirinkę virtuvės pagal užsakymą gamybą, gausite padorius gaminius, kuriuose atsižvelgta į visus jūsų pageidavimus ir planavimo ypatumus.

Virtuvės baldų gamyba Vilniuje

Gerai žinomas virtuvės baldų pagal užsakymą gamintojas Vilniuje yra UAB baldų įmonė “Baldų arsenalas”. Jau daugiau kaip 20 metų mumis pasitikima, nes:

  • turime profesionalius dizainerius, meistrus ir technologus;
  • įmonėje sumontuota naujausia aukštųjų technologijų įranga;
  • bendradarbiaujame tik su žinomais ir gerą reputaciją turinčiais medžiagų ir baldų priedų gamintojais;
  • teikiame unikalias paslaugas, apimančias: projektavimo paslaugas, baldų gamybą, pristatymą ir montavimą “iki raktų”. 

Esame įsikūrę adresu: Kubiliaus g. 3, Šiaurės miestelis, Vilnius. Telefono numeris: +370 637 66669.