Virtuvės katalogas su kainomis. Ko negalima sutaupyti?

Paprastai virtuvės komplektas pasirenkamas taip, kad jo nereikėtų keisti per artimiausius 10-15 metų. Todėl nepagrįstas taupymas šiuo atveju gali sukelti problemų.

Svarbiausias reikalavimas virtuvės komplektui – jis turi būti patvarus, funkcionalus ir gražus. Tai pagrindinė priežastis, kodėl tipiniai virtuvės modeliai neturi masinės paklausos. Juk daugeliu atvejų jie neatitinka konkrečios patalpos matmenų ir interjero ypatybių.

Naršydami virtuvės katalogus su kainomis, norėdami teisingai pasirinkti ir užtikrinti, kad jūsų individualus virtuvės projektas atitiktų visus jūsų poreikius, nepamirškite, kam jums visiškai nereikia taupyti.

  1. Grindų išlyginimo. Atrodytų, kad masyvūs baldai paslėps visus nedidelius grindų nelygumus, tačiau tai yra grubi klaida. Absoliučiai neįmanoma sutaupyti ant naujo, idealiai lygaus virtuvės išlyginamojo sluoksnio, nes spintelių bus neįmanoma sumontuoti ir idealiai tolygiai priderinti, jau nekalbant apie tai, kad bus labai problemiška kloti plyteles ant išlenktų grindų. Nesikuklinkite, būtinai pasigaminkite išlyginamąjį sluoksnį ir asmeniškai patikrinkite jo kokybę plokščia lenta arba taisykle. Priešingu atveju, be neatitikimų tarp spintelių ir ankstyvo furnitūros nusidėvėjimo, ant nelygių grindų rasite ir tokią staigmeną, kaip matomi juodi tarpai tarp grindų ir gembės apačios, kurių aukščio skirtumas siekia iki 1 cm (beje, puiki priebėga vorams ir tarakonams).
  2. Jungiamosios detalės. Rinkdamiesi virtuvės dizainą, būtinai atkreipkite dėmesį į kreipiančiąsias, vyrius, amortizatorius ir sklandžiai veikiančias durų sklendes. Šios tvirtinimo detalės turėtų būti aukščiausios kokybės, nes nuo jų priklauso virtuvės naudojimo patogumas ir ilgaamžiškumas. Norėdami užtikrinti, kad visi stalčiai, durelės ir spintelių pakėlimo mechanizmai veiktų nepriekaištingai, nesistenkite taupyti pinigų furnitūrai. Geriausia, kad ji būtų metalinė, kad tarnautų daugelį metų ir užtikrintų, jog jūsų spintelės visada sandariai užsidarytų, o stalčiai sklandžiai judėtų ir slystų.
  3. Stalviršis. Tai labiausiai matomas virtuvės elementas, o kartu – labiausiai veikiamas streso. Dauguma žmonių pataria rinktis medžio drožlių plokštę su laminavimu, nes šis variantas yra optimalus kainos ir kokybės santykio požiūriu. Tačiau šią medžiagą virtuvėje reikės papildomai apsaugoti nuo aukštos temperatūros ir vandens. Reikės ypač kruopštaus apdirbimo:
  • sujungimai tarp stalviršio ir kriauklės;
  • vietose, kur bus dedami karšti daiktai;
  • drėgnų indų vieta.

Tinkamiausia medžiaga stalviršiui yra natūralus arba dirbtinis akmuo. Jį labai lengva prižiūrėti, be to, jis atrodo gana reprezentatyviai, todėl netaupykite.

  1. Medžiagų kokybė. Netingėkite, reikalaukite visų medžiagų, iš kurių bus pagamintas virtuvės komplektas pagal individualų projektą, saugos ir kokybės sertifikatų. Kiekvienas pardavėjas privalo pateikti tokius dokumentus paprašius. Prisiminkite tai kiekvieną kartą, kai jums siūlo kokią nors pigesnę medžiagą, kad sutaupytumėte. Sertifikatuose ieškokite tik vieno ženklo: E1, kuris nurodo aplinkosauginę saugą. Jei matote E2 ar aukštesnį indeksą, atsisakykite naudoti tokią medžiagą savo virtuvės komplekte.

Saugius, patvarius, patikimus, funkcionalius, stilingus baldus geriausia užsisakyti iš baldų įmonės UAB “Baldų arsenalas”. Garantuojame, kad pagaminsime kokybišką ir patikimą virtuvės komplektą, atitinkantį tik Jūsų norus, poreikius ir virtuvės konfigūracijos ypatumus.