Virtuvės katalogas su kainomis. Ar verta mokėti už modernias technologijas?

Virtuvės patogumas priklauso nuo gerai apgalvotos maisto produktų, puodų, indų, prietaisų ir stalo įrankių laikymo sistemos. Technologinės sistemos ir specialūs stalčiai palengvina namų šeimininkės darbą. Nereikės vargti ieškant daiktų visuose stalčiuose ir lentynose, jei apie organizavimą virtuvėje pagalvosite iš anksto.

Modernios virtuvės sistemos, stalčių ištraukimo ir nuleidimo technologijos padidina nestandartinės virtuvės kainą, tačiau ar jos tikrai būtinos? 

Taigi, apžvelkime keletą naudingų idėjų, kurios turės įtakos kainai, bet tikrai palengvins šeimininkės gyvenimą virtuvėje.

  1. Ištraukiamos lentynos. Lentynėlės, kurios sklandžiai slankioja išilgai kreipiančiųjų, padės greitai ir lengvai pasiekti reikiamą keptuvę ar puodą. Kad įgyvendintumėte šią idėją, turite turėti erdvią apatinę spintelę, kurioje lengvai tilptų kelios lentynos ir virtuvės reikmenys.
  2. Paslėpta niša prietaisams. Esame įpratę buitinę techniką statyti ant stalų ir darbo paviršių. Tačiau tai nėra visiškai estetiška ir tinkama. Šiuolaikiniai sprendimai siūlo kai kuriuos prietaisus (kavos virimo aparatus, blenderius, maišytuvus, mėsmales ir t. t.) patalpinti paslėptoje nišoje.
  3. Daržovių krepšeliai. Tai specialūs ištraukiami konteineriai su ventiliacijos angomis, pro kurias patenka oras. Taip daržovės ir vaisiai laikomi ilgiau, neprarasdami šviežumo. O šeimininkė visada žino, kur viskas yra ir ar reikia papildyti atsargas.
  4. Krovinių saugykla prieskoniams. Prieskonius visada patogu laikyti ranka pasiekiamoje vietoje ir, pageidautina, kur nors netoli viryklės. Kad virtuvėje tai taptų realybe, užsisakant virtuvę reikia numatyti siaurą stalčių su kelių lygių lentynėlėmis, ant kurių būtų galima sudėti prieskonių indelius.
  5. Krovinys buteliams. Daugelis žmonių vis dar laiko butelius šaldytuve arba ant virtuvės spintelės stalviršių. Tačiau tai nėra būtina. Actą, aliejų ir padažus galima sudėti į specialų stalčių, kuris yra paslėptas spintelėje. Tokią konstrukciją patogu pastatyti šalia grūdų spintelės arba šaldytuvo. 
  6. Spintelė-pieštukinė. Laisvai pastatoma pieštukinė yra puiki stalčių ir lentynų alternatyva. Joje galima lengvai sutalpinti įvairius smulkius reikmenis: kruopas, įvairius stiklainius ir stiklines, padažus, aliejaus buteliukus ir kt. Tai ypač naudinga komplekto dalis tiems, kurie turi mažą virtuvę ir vertina kiekvieną erdvės centimetrą.
  7. Paslėptos šiukšliadėžės. Virtuvėje svarbu, kad viskas būtų savo vietose. Paprastai šiukšlių dėžės būna po kriaukle. Pabandykite įdiegti sistemą, kad palietus spintelės priekį būtų galima ištraukti šiukšliadėžę. Taip šiukšlių dėžę galėsite pastatyti bet kurioje komplekto vietoje. Galite įrengti dvi šiukšliadėžes – vieną organinėms atliekoms, kitą – plastikinėms.
  8. Stalčius po kriaukle. Tai įdomus sprendimas skalbimo priemonėms laikyti (U formos stalčius, esantis tiesiai po kriaukle). Virtuvės kempinėlės, šluostės, muilas ir kt. visada po ranka ir paslėpti nuo pašalinių akių.

Yra daugybė kitų įdomių funkcijų ir įtaisų patogiai virtuvei organizuoti. Tačiau juos įgyvendinti galima tik įsigijus pagal užsakymą pagamintus baldus. Standartiniai komplektai apsiriboja tam tikru standartiniu elementų ir prietaisų rinkiniu. Tai pagrindinis pagal užsakymą pagamintų baldų privalumas: jūs asmeniškai darote įtaką būsimo virtuvės komplekto funkcionalumui, patogumui, dizainui ir kainai. Ir šis pagrindinis privalumas nusveria visus kitus argumentus už parduotuvėje perkamus gatavus komplektus.

Būtent gerai žinoma Lietuvos baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” specializuojasi gaminti virtuvės baldų komplektus pagal individualius projektus. Mes galime įgyvendinti bet kokius jūsų baldų pageidavimus. UAB “Baldų arsenalas” virtuvės yra unikalios, patikimos ir patogios.