Virtuvės gamyba pagal užsakymą. Išdėstymo ypatybės

Pagal užsakymą pagamintas virtuves įsigyja savininkai, kurie rūpinasi savo namiškiais (pasirūpina jaukumu darbo vietoje) ir nori ne kartą per dieną apsilankyti patogioje patalpoje.

Stilingos virtuvės įrengimo pasirinkimas prasideda nuo įvairių baldų gamintojų katalogų peržvelgimo. Šis parengiamasis etapas galiausiai tampa svarbiausia proceso grandimi. Darbo pradžia – rasti optimalų tinkamos kainos, laiko ir baldų išvaizdos derinį. Todėl iš anksto suplanuokite virtuvės baldų užsakymą, išstudijuokite įvairius pasiūlymus ir pasirinkite vertą rangovą. Būtinai perskaitykite atsiliepimus apie įmonę, informaciją apie partnerių tiekiamas medžiagas ir furnitūrą, išstudijuokite siūlomų medžiagų, rankenų ir vyrių charakteristikas. Išsirinkite ir žingsnis po žingsnio pradėkite įgyvendinti savo sumanymą.

Į ką atsižvelgti renkantis virtuvę

Medžiagos, dizaino, spalvos, virtuvės komplekto ir atskirų elementų konstrukcijos pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių

 • patalpos architektūros (studija, izoliuota virtuvė)
 • natūralios šviesos;
 • langų dydžio;
 • šildymo komunikacijų konstrukcijos;
 • buitinės technikos ir indų komplekto;
 • virtuvės darbo pobūdis (tik maisto gaminimui ar valgymui ir poilsiui);
 • šeimos dydis (lemia stalo dydį ir sėdimų vietų skaičių).

Kuriant nestandartinės virtuvės gamybos pagal užsakymą projektą, svarbu net tai, kad joje yra naminių gyvūnų ir mažų vaikų (reikia mechaniniams pažeidimams atsparios dangos medžiagos).

Pasitarkite su baldų dizaineriu

Pakvieskite baldų įmonės atstovą apžiūrėti patalpą ir atlikti matavimus. Vadybininkui parodykite jums patinkantį modelį kataloge arba pristatykite savo asmeninį projektą. Matuotojo apsilankymo metu turėtumėte tiksliai žinoti

 • kur bus įreроекngti elektros lizdai;
 • kurioje virtuvės vietoje norite įrengti šaldytuvą;
 • ar jums reikalingas darbo zonos apšvietimas;
 • kokio pageidaujate spintelių atidarymo ir uždarymo mechanizmo;
 • kokią spalvinę gamą pageidaujate;
 • kokį biudžetą numatote pateikdami užsakymą;
 • ar jums reikia įstiklintų, ar atvirų sekcijų dekoratyviniams daiktams.

Ši informacija padės dizaineriui suprasti jūsų pageidavimus ir pasiūlyti geriausią variantą bei atlikti preliminarius skaičiavimus.

Medžiagų ir furnitūros pasirinkimas

Rinkdamiesi medžiagas spintelių fasadams, stalviršiams, valgomojo stalui ir virtuvės stalviršiams, atsižvelkite į:

 1. Medžiagų praktiškumą. Darbo zonai reikia padidinto tvirtumo paviršių, kurie atlaikytų virtuvinių peilių ir pjaustymo kirvių smūgius.
 2. Estetiškai patrauklią išvaizdą. Ryškūs blizgūs fasadai, metaliniai apvadai, vitražiniai intarpai, stilinga furnitūra, dekoratyvinis frezavimas suteiks virtuvei grožio ir jaukumo.
 3. Lengva priežiūra. Pirštų atspaudai, purslai ir dulkės tampa matomi ant blizgių paviršių ir stiklinių įdėklų, atvirų stiklinių lentynų. Matiniai paviršiai šiuo požiūriu pranašesni, tačiau juos sunkiau išvalyti nuo nešvarumų. Durų uždarymo įtaisus reikia periodiškai kruopščiai valyti. Pasirinkite variantą pagal tai, kiek laisvo laiko turite tolesnei nuolatinei baldų priežiūrai.
 4. Priedai atlieka dvejopą funkciją – dekoratyvinę ir funkcinę. Durų rankenų, perdangų, vyrių, kreipiančiųjų tvirtumas ir patikimumas yra raktas į ilgą baldų tarnavimo laiką.

Virtuvės gamybos kaina

Daugelis žmonių mano, kad nestandartinės virtuvės yra brangios. Tačiau taip yra ne visada. Pagamintos virtuvės kaina nustatoma atsižvelgiant į medžiagų ir gamybos darbų kainą. Kainai įtakos turi ir pasirinkta furnitūra bei tvirtinimo detalių rūšys. Nestandartinės virtuvės kainą galima sumažinti pasirinkus kitokio tipo fasadą, nebrangius tvirtinimo elementus arba supaprastintą dizainą. 

Taigi, pasirinkus pirkti nestandartinę virtuvę pagal individualų projektą ir su savo dizainu, nestandartinės virtuvės kainą galima sumažinti, gaunant tobulą tik jums pagamintą komplektą.

UAB “Baldų arsenalas” įmonė gamina bet kokius baldus pagal užsakymą. Kreipkitės į mus, jei norite įsirengti virtuvę moderniais, kokybiškais ir ilgaamžiais baldais. Pasiūlysime jums rinktis iš įvairių dizaino variantų, atsižvelgdami į visus patalpos veiksnius ir jūsų finansines galimybes. Garantuojame trumpą užsakymo įvykdymo laiką ir aukštą atlikimo kokybę.