Virtuvės baldų užsakymas. Stiklinių fasadų privalumai ir trūkumai.

Stiklo fasadai virtuvėje plačiai žinomi dėl savo universalumo ir elegancijos, todėl jie jau seniai sulaukia stabilaus populiarumo. Gamintojai nuolat pasiūlo vis naujų formų, kurios tampa tikra bet kokio stiliaus kambario puošmena – nuo modernaus iki klasikinio. Papildomų dekoratyvinių savybių galite suteikti naudodami nestandartinę furnitūrą, kurios pateikiamas platus asortimentas.

Stiklinių fasadų virtuvėje privalumai

Pagrindinis dalykas, kuris patraukia naudotojų dėmesį stikliniuose fasaduose, yra ypatingas dizainas, galintis papuošti bet kurią patalpą. Skaidrios fasado durys gali vizualiai padidinti interjero erdvę, suteikdamos jai lengvumo.

Pagrindiniai tokių fasadų privalumai:

  • paprastas naudojimas;
  • ekologiškumas;
  • dizainas;
  • atsparumas temperatūros pokyčiams;
  • atsparumas drėgmei;
  • atsparumas buitinėms cheminėms medžiagoms;
  • ilgas tarnavimo laikas.

Stiklinius fasadus lengva įrengti, visas procesas neužima daug laiko. Tokius virtuvės baldų fasadus lengva naudoti, nes jiems prižiūrėti pakanka naudoti purškiklį ir sausą šluostę. Paviršių galima lengvai nuvalyti nuo bet kokių nešvarumų vos per kelias sekundes. Medžiagoje nesusidaro grybelis, ją lengva išvalyti nuo riebalų ir suodžių. Vienintelis dalykas, kurį reikia turėti omenyje, yra tai, kad prižiūrint stiklą nereikėtų naudoti abrazyvinių valiklių, nes jie gali palikti įbrėžimų. 

Stiklas yra natūrali medžiaga, kurioje nėra jokių pavojingų ar kenksmingų medžiagų. Jis netoksiškas bet kokiomis naudojimo sąlygomis.

Šiuolaikinių virtuvės baldų gamintojai savo klientams siūlo daugybę modelių, kuriuose yra stikliniai frontai. Stiklas gali būti sėkmingai derinamas su bet kokiomis kitomis medžiagomis, pvz: MDF, medžiu, akmeniu, plastiku ir kt. Stikliniai fasadai gali atlaikyti didelę drėgmę ir staigius temperatūros pokyčius. Dėl šių savybių ši medžiaga nuolat naudojama ne tik formuojant fasadą, bet ir kaip virtuvės prieangio dalis, stalviršis ar lentynos.

Stiklo fasadų virtuvėje trūkumai

Nepaisant ilgo akivaizdžių privalumų sąrašo, tokie fasadai turi nemažai būdingų trūkumų. Pirmiausia tai trapumas. Kai kurių tipų pigūs stiklo fasadai nėra pakankamai patvarūs, todėl, veikiant mechaniniam poveikiui, gali atsirasti matomų įtrūkimų arba stiklas gali sudužti. Tai galima išspręsti užsisakant grūdinto stiklo gaminius arba atsargiai elgiantis su baldais.

Kitas svarbus dalykas yra kaina. Stikliniai virtuvės baldų fasadai gali būti šiek tiek brangesni už panašius modelius, pagamintus iš kitų medžiagų. Taip yra dėl to, kad gamintojui reikia naudoti ypač patvarius ir kokybiškus furnitūros elementus, kurie patikimai pritvirtintų stiklą. Kitas svarbus dalykas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra reguliarios priežiūros poreikis. Taip yra dėl to, kad ši medžiaga greitai renka dulkes, ant jos matomos visos nešvarios ir riebios dėmės bei sutepimai.

Pagrindinė individualizuotų baldų gamintoja Lietuvoje yra UAB “Baldų arsenalas”, pirmaujanti baldų įmonė. Įmonės gamybinės patalpos, profesionalūs darbuotojai ir talentingi dizaineriai leidžia greitai ir efektyviai įgyvendinti bet kokį virtuvės baldų projektą ar idėją.

UAB “Baldų arsenalas” gaminamų virtuvės baldų katalogą rasite mūsų interneto svetainėje. Palikite užsakymą svetainėje ir mūsų specialistai susisieks su Jumis, suteiks visą reikiamą informaciją ir atsakys į visus Jūsų klausimus apie baldų gamybą ir jų kainą.