Virtuvės baldų užsakymas. Renkamės pakabinamas virtuvės spinteles.

Virtuvė yra ne tik funkcionaliausia patalpa namuose, bet ir asocijuojasi su židinio šiluma, jaukumu ir šeimos susibūrimais. Klasikinė virtuvė vienu metu atlieka dvi užduotis: ji yra darbo vieta maisto gaminimui ir valgomojo zona. Todėl joje esantiems baldams keliami rimti reikalavimai – jie turi būti praktiški, patogūs, bet kartu gebantys sukurti jaukų interjerą. Šiuolaikinėse virtuvėse sėkmingai naudojamos ne tik prie grindų tvirtinamos konstrukcijos, bet ir pakabinamos, įskaitant viršutines virtuvės spinteles.      

Pakabinami virtuvės baldai ir jų paskirtis

Pakabinama virtuvės spintelė – tai baldų konstrukcija, kurios forma yra padidinto dydžio spintelė, tvirtinama prie sienos. Tokie baldai leidžia vienu metu išspręsti kelias užduotis:

– taupyti darbo erdvę kambaryje.

– Organizuoti patogų ir kompaktišką virtuvės reikmenų laikymą.

– Apsaugoti turinį nuo agresyvių veiksnių: garų, aukštos temperatūros, drėgmės.

Sieninės virtuvės spintelės gali būti baldų komplekto dalis, tačiau virtuvės baldų parduotuvėse jų galima įsigyti ir atskirai. Svarbu tik išsirinkti gaminius taip, kad jie derėtų prie bendro virtuvės dizaino.

Atsižvelgiant į korpuso formą, yra dviejų tipų viršutinės virtuvės spintelės:

– Kampinės – dažniausiai įtraukiamos į virtuvės komplektus; 

– Sieninės – gali būti baldų komplekso dalis arba atskiras baldas. 

Viršutinių spintelių matmenis reikėtų parinkti atsižvelgiant į patalpos matmenis ir komplekto parametrus. Standartinis viršutinių virtuvės spintelių aukštis paprastai būna 36, 72 arba 92 cm.

Sieninių modelių tipiniai matmenys svyruoja šiose ribose: aukštis – nuo 35 iki 95 cm; plotis – nuo 40 iki 120 cm; gylis – nuo 35 iki 45 cm.

Kampinių spintelių gylis gali būti nuo 28 iki 35 cm.

Atsižvelgiant į funkcinę paskirtį, pakabinamos virtuvės spintelės gali būti:

1. Indaplovės. Jose įrengtas indų džiovintuvas, todėl galima sutaupyti laiko ir pastangų, nes po plovimo nereikia šluostyti indų. Paprastai tokios spintelės statomos tiesiai virš kriauklės.

2. Dekoratyvinės. Jos tarnauja kaip interjero puošmena ir neturi rimto praktinio krūvio. Jose galima laikyti lengvus daiktus.

3. Universalūs. Juose įrengta viena ar kelios lentynos ir jie skirti smulkiems buitiniams prietaisams, maisto produktams – kavai, cukrui, arbatai ir kitiems lengviems produktams – laikyti.

4. Modulinės. Juos sudaro keli skyriai. Tai puikus pasirinkimas maisto produktams laikyti.

Yra 2 spintelės tvirtinimo būdai: kabinimas ant ąselių ar stogelių (kaip tvirtinimo elementai naudojamos vinys, kaiščiai, savisriegiai); montavimas ant montavimo bėgio (montuojamas montavimo bėgis, o tada ant jo kabinama pati spintelė).

 Siūlome užsisakyti bet kokio sudėtingumo virtuvės baldus iš pirmaujančio Lietuvos gamintojo – baldų įmonės UAB “Baldų arsenalas”. Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir furnitūrą iš pirmaujančių gamintojų. Baldus gamina patyrę darbuotojai, apmokyti pagal Europos standartus, naudodami modernią įrangą. Būtent tai leidžia UAB “Baldų arsenalas” įgyvendinti bet kokius baldų projektus ir užgaidas, užtikrinant aukštą pagamintų baldų kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir prieinamas kainas. Su mūsų gaminamų virtuvės baldų katalogu galima susipažinti įmonės interneto svetainėje.