Virtuvės baldų pagal užsakymą privalumai

Kaip žinote, virtuvė yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Daugelis moterų ir vyrų čia praleidžia daug laiko gamindami maistą ir bendraudami su šeima. Todėl svarbu, kad viskas, ko reikia maisto gaminimui ir valgymui, būtų netoliese. Šiuo tikslu turėtumėte įsigyti praktiškus ir funkcionalius virtuvės baldus.

Daugelyje hipermarketų ir prekybos centrų siūlomi standartiniai baldų komplektai. Tačiau patirtis rodo, kad jais naudotis nėra labai patogu, nes jie nesukurti taip, kad atitiktų individualius naudotojų poreikius. Norėdami užtikrinti, kad komplektas būtų puikiai pritaikytas namų šeimininkams, turėtumėte pasinaudoti galimybe užsisakyti virtuvę pagal savo poreikius, norus ir patalpos parametrus.

Nestandartinių virtuvių privalumai

Pagrindiniai nestandartinių virtuvės baldų privalumai yra šie:

  1. Praktiškumas. Baldai, sukurti pagal individualius parametrus ir būsimo savininko pageidavimus, išsiskiria išskirtiniu funkcionalumu. Juose daugybė spintelių, stalčių, prietaisų ir kt. yra tiksliai ten, kur turi būti.
  2. Dizainas. Pagal užsakymą gaminamos virtuvės, atsižvelgiant į patalpos interjerą. Dizaineriai atsižvelgia į sienų, grindų spalvą ir kambario stilių. Dėl to klientas iš gamintojo gauna komplektą, kuris puikiai dera prie interjero apdailos.
  3. Kokybė. Pagal užsakymą pagaminti baldai gaminami iš medžiagų, dėl kurių susitariama su užsakovu, todėl paprastai jie gaminami iš aukštos kokybės variantų. Dėl to visi modeliai ilgai tarnauja ir nepraranda savo išvaizdos net veikiant neigiamiems veiksniams (aukšta temperatūra, drėgmė ir pan.).
  4. Kaina. Nestandartinės virtuvės kaina visiškai atitinka kokybę. Atsižvelgiant į tai, kad tokie baldai tarnauja dešimtmečius, jų kaina yra visiškai pagrįsta ir kontroliuojama užsakovo.
  5. Gamybos laikas. Užsakymo etape su gamintoju aptarsite baldų pagaminimo laiką, kad galėtumėte suplanuoti visus kitus procesus (patalpos remontą, grindų dangos keitimą ir t. t.), kol baldai bus paruošti.
  6. Gamintojo atliekamas gatavų baldų montavimas. Daugelis įmonių, gaminančių baldus pagal užsakymą, teikia gatavų užsakymų pristatymo ir montavimo užsakovo patalpose “iki raktų” paslaugą. Tai labai patogu ir teisinga. Įprastinėse parduotuvėse paruoštus komplektus turite pasiimti ir sumontuoti patys. Tai reiškia papildomus pinigus ir laiką. 

Viena iš pirmaujančių nestandartinių baldų gamintojų yra Lietuvos baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas”. Jau daugelį metų gaminami nestandartiniai virtuvės baldai pagal individualius klientų projektus. Per visą UAB “Baldų arsenalas” gyvavimo laikotarpį sukaupėme didelę baldų projektavimo ir gamybos patirtį, sukūrėme didžiulę gamybinę bazę, susikūrėme aukščiausios kokybės medžiagų ir priedų atsargas, suformavome efektyvią profesionalų komandą, kuri gamina tobulus baldus. Mūsų virtuvės baldų katalogą galite rasti mūsų svetainėje. Norėdami užsisakyti baldus, galite pasinaudoti svetainėje esančia paraiškos forma arba paskambinti mums telefonu +370 637 66669.