Virtuvės baldų komplektas. Iš kokių elementų jis sudarytas.

Šventės ar darbo dienos, šeimos šventės ar intymūs pokalbiai sunkiai įsivaizduojami be jaukios, erdvios virtuvės. Todėl renkantis virtuvės komplektą reikia atkreipti dėmesį į visus aspektus: nuo prijuostės medžiagos iki durelių furnitūros. Svarbu atsižvelgti į virtuvės parametrus, pagaminimo medžiagą, dizainą, funkcionalumą ir virtuvės baldų išdėstymą. 

Iš ko susideda virtuvės baldai?

Gamintojai siūlo įvairius paketus, į kuriuos įeina:

  1. Varstomi elementai. Dizainerių spintelės su įprastomis arba įstiklintomis durelėmis montuojamos prie sienos. Atviros lentynos su stilingais dekoratyviniais elementais atrodo ypatingai.
  2. Dėžutės su pieštukais. Tai spintelės panelės, spintelės-stulpeliai, kurie yra eilės tvarka aukštesni už įprastus gaminius. Tokio tipo virtuvės baldai naudojami siekiant taupyti erdvę patalpoje, taip pat kompaktiškai ir patogiai paskirstyti daiktus.
  3. Grindų konstrukcijos. Stalčiai ir spintelės susideda iš lentynų ir skyrių. Stalčiai dažnai būna su įdėklais arba pertvaromis.
  4. Darbo stalviršiai. Stalviršiai gaminami iš natūralaus arba dirbtinio akmens, akrilo arba laminuotos medžio drožlių plokštės.
  5. Kilnojamieji baldai. Dažniausiai dizaineriai siūlo originalias baldų pertvaras arba unikalius bufetus / stalus, pagamintus transformatorių principu.

Medžiaga virtuvės komplektui

Virtuvės baldų estetinis vaizdas ir ilgaamžiškumas priklauso nuo tinkamai parinktos medžiagos. 

Medžio masyvas. Mediniai fasadai yra aukštos kokybės, patikimi, ekologiški, tačiau labai brangūs gaminiai. Dėl šiuolaikinių gamybos technologijų medžio masyvo virtuvės baldai tarnauja 30-40 metų. Siekiant apsaugoti paviršių nuo drėgmės ar kitokio poveikio, medžiaga impregnuojama specialiomis priemonėmis. Be to, plokštės dengiamos specialiais audiniais, atspariais mechaniniams pažeidimams. Dažniausiai iš medžio masyvo gaminami tik dideli virtuvės komplektai, nes jie yra labai nepatogūs ir nepatogūs. Nedideliems butams dizaineriai siūlo rinktis konstrukcijas iš lengvesnių medžiagų.

Medžio drožlių plokštė. Dėl biudžetinės šios medžiagos kainos ji tapo populiari tarp gamintojų ir naudotojų. Plokščių gamybai naudojamos medienos atliekos: pjuvenos ir drožlės. Šio mišinio klijai yra specialus rišiklis, kurio sudėtyje yra sveikatai kenksmingo formaldehido. Iš šių medžiagų pagamintos lentos, fasadai ar briaunos padengiamos apdailos medžiagomis: plastiku, fanera arba PVC plėvele. Iš medžio drožlių plokščių neįmanoma pagaminti sudėtingų baldų konstrukcijų, nes šios medžiagos negalima formuoti ar lankstyti.    

MDF: tai palyginti nauja, bet labai populiari medžiaga. MDF virtuvės atrodo stilingai ir prabangiai. Ši medžiaga leidžia įgyvendinti visas jūsų dizaino idėjas. Ji yra ekologiška, joje nėra kenksmingų dervų ir ji atspari drėgmei.

Pirmaujanti baldų įmonė “Baldų arsenalas” siūlo užsisakyti modernių virtuvės baldų gamybą iš ekologiškų, saugių ir patvarių medžiagų. Specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje pagal užsakymą. UAB “Baldų arsenalas” naudojama aukšto lygio įranga ir šiuolaikinės technologijos leidžia įgyvendinti bet kokius dizaino sprendimus.