Virtuvės baldų gamybos paslaptys. Baro stalviršiai ir stalai.

Baro stalas arba prekystalis – tai savotiška sala, kurioje galima ne tik pavalgyti, bet ir maloniai praleisti vakarą su šeima ar draugais. Jis gali būti naudojamas kaip švediškas stalas per vakarėlį arba kaip papildoma zona maisto gaminimui. Dėl naudojimo universalumo šie baldai šiais laikais yra labai populiarūs. Jų vis dažniau galima rasti ir mažuose butuose, ir studijos tipo virtuvėse. Nuolatinis baro stalo atributas yra baro taburetės.

Baro staliukų ir prekystalių privalumai

Gražus ir stilingas baro stalas ar stalas pabrėš puikų jo savininko skonį, patalpą padarys estetišką ir erdvią, sukurs tinkamą nuotaiką. Tačiau ne tik dėl šių savybių baro stalai gali būti naudojami visur.

Nusprendę įsigyti virtuvės baldus su baro stalu ar prekystaliu, įgysite šių privalumų

  • puikus erdvės zonavimo variantas. Turint prašmatnų butą, ilgu baro stalu galima lengvai atskirti virtuvę ir svetainę, paliekant vietos kitoms interjero detalėms;
  • puiki alternatyva standartiniam virtuvės stalui mažose virtuvėse. Ypač aktualūs modeliai su galimybe stalviršį atsukti į sieną;
  • prie stalo pagrindo galima įrengti papildomas spinteles, taip padidinant virtuvės reikmenų laikymo erdvę;
  • jei užsisakysite patikimo gamintojo barą ar stalą iš aukštos kokybės medžiagų, toks modelis ilgai džiugins patrauklia ir neįprasta išvaizda.

Svarbu žinoti, kad optimalus baro stalo aukštis yra 75 cm.

Priklausomai nuo patalpos sąlygų ir matmenų, aukštas baro variantas gali skirtis atlikimo forma, būtent:

  • salos formos stalas tinka dideliam kambariui;
  • kampinis staliukas tinka nedidelei studijos virtuvei;
  • prie sienos tvirtinamas baro stalas bus puikus variantas nedidelei virtuvės patalpai;
  • suderinamas baro stalviršis, kuris yra darbo paviršiaus tęsinys.

Šiuolaikiniai virtuvės baldai.  Baro stalų ir prekystalių medžiagos.

Jei nusprendėte dėl baro stalo formos ir išvaizdos, turėtumėte atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių jis turėtų būti pagamintas. Klasikinėms virtuvėms arba Provanso stiliaus virtuvėms tinka baro stalas, pagamintas iš natūralaus medžio, nes jis atrodo elegantiškai ir sukuria jaukumą.

Prieinamesnis variantas – baro staliukas, pagamintas iš medžio drožlių plokštės arba MDF. Tokio sprendimo privalumas – didelis formų ir spalvų pasirinkimas. Jį lengva prižiūrėti ir jis gana patvarus.

Šiuo metu madingais laikomi metaliniai ir akriliniai modeliai. Metaliniai baro prekystaliai, be to, kad yra brangūs, gali būti tik stačiakampio formos, o akrilo variantai gali būti bet kokios formos. Ne mažiau įdomus yra akmeninis baro stalas, kuris būtinas moderniose, techno ir aukštųjų technologijų virtuvėse.

Visiškai skaidraus stiklo stalviršis virtuvei pasirenkamas retai, nes reikalauja nuolatinės priežiūros ir nėra labai praktiškas. Todėl baro stalviršiui dekoruoti geriau naudoti stiklą.

Geriausius baldų sprendimus pasiūlys žinoma Lietuvos baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas”. Dizainerio paslaugos, modernių technologijų ir įrangos naudojimas, profesionalūs darbuotojai ir puikus aptarnavimas lemia, kad UAB “Baldų arsenalas” yra baldų gamybos lyderė Vilniuje. Skambinkite mums kontaktiniu telefonu arba palikite užklausą svetainėje ir mes pasirūpinsime, kad gautumėte geriausius unikalaus dizaino baldus.