Virtuvės baldų gamyba su akriliniais paviršiais

Įvairios spalvos, lygus paviršius ir veidrodinis blizgesys – akrilo virtuvės baldai pasižymi visomis šiomis savybėmis. Iš šios medžiagos pagaminti baldai atrodo stilingai ir moderniai. Dėl to jis tapo populiarus visame pasaulyje.

Kokie virtuvės baldų gamyba pagal užsakymą su akriliniais paviršiais privalumai?

Akrilas dar vadinamas polimetilakrilatu. Šiuo terminu vadinama amorfinė standi medžiaga, pasižyminti dideliu skaidrumu ir atsparumu korozijos procesams. Iš pradžių akrilas buvo tik skystas, tačiau vėliau jis buvo gaminamas lakštų ir granulių pavidalu. Akrilas plačiai naudojamas baldų dizainui.

Akrilo virtuvė turi daug privalumų, įskaitant:

  1. Atsparumas dėvėjimuisi. Akrilas atsparus mechaniniams pažeidimams – aštrūs daiktai ar stiprus smūgis nepaliks žymių ant jo paviršiaus. Jei tinkamai jį prižiūrėsite, virtuvės komplektas gali tarnauti daugiau nei 15 metų.
  2. Atsparumas atmosferos poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. Akrilas nesugenda veikiamas atviros liepsnos, jo negadina UV spinduliai, garai ir vanduo. Todėl akrilas yra ideali medžiaga virtuvei.
  3. Nereikalauja sudėtingos priežiūros. Suodžiai ir riebalai neįsigeria į baldus. Visus nešvarumus galima lengvai nuvalyti drėgna šluoste. Nepatartina naudoti agresyvių valymo priemonių – jos gali subraižyti paviršių. Kartą per 6 mėnesius paviršių reikėtų išpurkšti specialiu purškikliu, kad būtų išsaugotas blizgesys.
  4. Galima įgyvendinti bet kokį dizaino sprendimą. Akrilo virtuvės gali būti pagamintos pagal užsakymą beveik bet kokios spalvos. Be to, ant paviršiaus galima uždėti raštą. Dėl akrilo atspindinčios savybės galite vizualiai išplėsti patalpą.
  5. Draugiškumas aplinkai. Akrilo sudėtyje nėra kancerogeninių medžiagų ar dervų. Jis neturi neigiamo poveikio sveikatai.

Plokštės ir plėvelės

Virtuvės baldų gamybai iš akrilo naudojamos akrilo plokštės arba plėvelės. Fasadų pagrindą sudaro MDF plokštės. Plokštė apdorojama specialiu tirpalu ir gruntuojama, po to uždedamas raštas (jei reikia), o tada akrilas. Kadangi ši medžiaga pati savaime neturi spalvos, į ją dedama dažų. Paviršius, padengtas 1-3 mm akrilo sluoksniu, yra veikiamas ultravioletinių spindulių. Todėl būsimi baldai nepraras savo spalvos juos naudojant. Tada plokštė supjaustoma reikiamo dydžio gabalėliais. Jie gali būti tik aštraus kampo arba klasikinės geometrinės formos.

Virtuvė su lenktu priekiu gaminama naudojant akrilo plėvelę. Ji labai plastiška, todėl ją galima klijuoti ant nelygių paviršių. Pirmajame fasado gamybos etape daugiasluoksnis popierius impregnuojamas absorbentais ir padengiamas polimetilakrilato derva. Tada plėvelė ir MDF plokštė veikiamos karštu presu. Tuomet plėvelė išsilydo ir tvirtai sukimba su MDF plokšte. Plėvelės storis yra maždaug 1 mm.

Akrilinių konstrukcijų kategorijai taip pat priskiriami gaminiai, dažyti akriliniais dažais arba blizgiu emaliu. Šis apdailos būdas taip pat labai populiarus. Jis leidžia dažnai keisti spalvas. Tam tereikia paviršių nudažyti kita spalva. 

Akrilo virtuvė interjere

Akrilinė virtuvė puikiai dera prie bet kokio modernaus interjero. Virtuvės fasadai, kurių paviršius padengtas blizgiu turtingų spalvų paviršiumi, stilingai atrodo moderniuose dizaino sprendimuose. Norėdami sukurti tobulą virtuvės ansamblį, virtuvės komplektą galite papildyti originalios formos stalu ir kėdėmis su blizgiu paviršiumi.

Akrilo virtuvė – originalus virtuvės erdvės dizaino sprendimas. Ryškios sodrios spalvos, visiškai lygus paviršius, veidrodiniai atspindžiai – akriliniai virtuvės komplektai nepaliks abejingų.

Baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” siūlo užsisakyti aukštos kokybės virtuvės baldus, pagamintus iš modernių, kokybiškų ir ekologiškų medžiagų. Kreipkitės į mus, ir mes garantuojame, kad pagaminsime Jums geriausius ir unikaliausius baldus, kurie tarnaus ilgus metus ir suteiks Jums komfortą bei jaukumą.