Virtuvės baldų gamyba. Kaip sukurti patogų ir funkcionalų virtuvės-svetainės kambarį

Stilingos, patogios ir funkcionalios virtuvės-svetainės įrengimas – užduotis, kurią dizaineriai dažnai girdi iš savo klientų. Yra nemažai šiuolaikinių sprendimų, kurie gali padėti sukurti tobulą virtuvės studiją. Būtent:

  1. Erdvės zonavimas naudojant salos tipo virtuvės išplanavimą ir atsikratant viršutinės spintelių linijos. Virtuvės ir svetainės erdvės sujungimas – šiandien populiarus interjero dizaino sprendimas. Jis padeda padidinti laisvos erdvės kiekį. Šiuo atveju nereikėtų naudoti jokių pertvarų. Tačiau tokio derinio atveju svarbus dalykas yra tinkamas zonavimo pasirinkimas. Jei virtuvė pakankamai erdvi, atsisakykite viršutinių spintelių. Nustebsite, kaip smarkiai pasikeis jos išvaizda ir ji nebebus siejama tik su utilitarinės užduoties atlikimu. O šaldytuvą, orkaitę ir laikymo zoną galite įrengti aukštose spintelėse. Kad neužgožtumėte prijuostės, rekomenduojame rinktis kaitlentę su integruotu gartraukiu.
  2. Virtuvės salą statykite šalia lango. Daugelis klasikinių ir modernių interjerų suponuoja valgymo zonos vietą ne prie valgomojo stalo, o už virtuvės salos. Jį galima derinti su baro arba pusiau baro kėdėmis. Ant jų negalėsite atsipalaiduoti kaip ant fotelio, tačiau jos patogiausios trumpai pavalgyti. Įrengus salos zoną prie lango, jūsų eksterjeras taps interjero dalimi. Stebėti, kas vyksta už lango, bus daug maloniau nei žiūrėti televizorių. Be to, kad šis sprendimas suteiks jums emocinį komfortą, jis sėkmingesnis ir ventiliacijos požiūriu. Jei vis dėlto norite didelio stalo vakarienėms ar susitikimams su artimaisiais, rinkitės gražų modelį su originaliu stalviršiu. 
  3. Sutelkite dėmesį į gerą gartraukį ir oro kondicionavimo sistemą. Šis sprendimas svarbus ne tik stiliaus požiūriu. Pirmiausia jis svarbus tinkamam funkciniam virtuvės-svetainės išplanavimui, nes gaminant maistą virtuvėje atsiras įvairių kvapų ir garų, o jei juos šeima ar svečiai pajus svetainės erdvėje, tai nebus gerai. Svarbu užtikrinti kiekvieno jūsų šeimos nario komfortą: tų, kurie gamins maistą virtuvės zonoje, ir tų, kurie ilsėsis svetainės zonoje. Vienintelis teisingas sprendimas šiuo atveju – įrengti kokybišką ir galingą vėdinimo sistemą, kuri susidoros su visais virtuvėje esančiais kvapais.  
  4. Įrengdami virtuvės spinteles naudokite modernias laikymo sistemas. Jei nusprendėte, kad virtuvė bus sujungta su svetaine, turėtumėte suprasti, kad ji nebebus suvokiama tik kaip vieta, kurioje ruošiamas maistas. Į tai reikėtų atsižvelgti išdėstant virtuvės prietaisus, elementus ir priedus. Kad viską, ko reikia, galėtumėte kuo patogiau sudėti į spinteles, rekomenduojame naudoti modernias laikymo sistemas, kurias galima transformuoti. Pavyzdžiui, “stebuklingo kampo” sistema padės efektyviai išnaudoti kampinėje spintelėje esančią erdvę, kas beveik neįmanoma naudojant įprastas lentynas. Taip pat yra sprendimų, leidžiančių efektyviai išnaudoti plotą po kriaukle virtuvės reikmenims laikyti. Tinkamai sutvarkyta laikymo sistema virtuvėje yra geriausias būdas atsikratyti vizualinės netvarkos. O kad daiktai iš maisto gaminimo zonos neatsidurtų gyvenamojoje zonoje, rekomenduojama naudoti virtuvės salą.

Geriausius dizaino sprendimus siūlo UAB baldų įmonė “Baldų arsenalas”. Pas mus labai paprasta užsisakyti ir pirkti virtuvės baldus. Tiesiog paskambinkite mums telefonu +370 637 66669. Taip pat patogu palikti savo kontaktinius duomenis UAB “Baldų arsenalas” interneto svetainėje esančioje formoje “baldų skaičiuoklė”. Gavę Jūsų kontaktinius duomenis, mes Jums tuoj pat perskambinsime.