Virtuvės baldai su dirbtinio akmens elementais

Gaminiai iš dirbtinio akmens šiuo metu turi didelę paklausą. Šį populiarumą lemia jų nepaprastos savybės. Dirbtinio akmens gaminiai yra tvirti, patvarūs ir higieniški. Jų neveikia buitinės chemijos priemonės ir trumpalaikis aukštos temperatūros poveikis. Dirbtinio akmens gaminius lengva prižiūrėti.

Tokios medžiagos turi vienalytę struktūrą be mikroporų ir mikroįtrūkimų. Tai labai svarbu atsižvelgiant į jų naudojimo specifiką. Šios medžiagos dažniausiai naudojamos virtuvės stalviršiams. Riebalai, maisto likučiai, išsilieję skysčiai (arbata, kava, vynas), daržovių ir vaisių sultys nelimpa prie dirbtinio akmens ar kvarcito. Juos galima lengvai nuvalyti rankšluosčiu ar servetėle. Mikrobai ir bakterijos nesikaupia ir nesidaugina ant dirbtinio akmens gaminių. Tokias medžiagas pirmenybę teikia dizaineriai. Jos pasižymi plačia spalvų gama ir įvairiais raštais. Pagal užsakymą pagaminti dirbtinio akmens gaminiai gali atrodyti tikrai garbingai ir ryškiai. Todėl juos renkasi daugelis mūsų klientų.

Kuo skiriasi elementai iš dirbtinio akmens nuo elementų iš natūralaus akmens?

Prieš užsisakydami virtuvės baldus su elementais, pagamintais iš dirbtinio akmens arba kvarcito, turite žinoti jų skirtumus nuo natūralių medžiagų. Kvarcitas turi lengvą blizgesį, todėl atrodo labai panašus į natūralų akmenį. Iš pradžių net sunku atskirti dirbtines ir natūralias medžiagas. Gaminiai iš dirbtinio kvarcito pasižymi didesniu atsparumu dėvėjimuisi, juos sunku subraižyti. Verta atsižvelgti į tai, kad jie yra sunkūs. Todėl karkasas, ant kurio tokie gaminiai laikomi, turi būti tvirtas ir patikimas. Geriausia yra dirbtinio akmens gaminių kaina. Ji yra prieinama, nes tiek medžiagos, tiek jų gamybos įranga yra nebrangios.

Jei dirbtinio akmens gaminių paviršiuje atsiranda įbrėžimų, juos galima atkurti. Tačiau kokybiškai tai padaryti gali tik patyręs specialistas. Svarbus dirbtinio akmens privalumas, dizainerių požiūriu, yra galimybė kurti vientisas įvairių formų ir dydžių struktūras. Prie trūkumų priskiriama mažesnė jų apsauga nuo aukštos temperatūros. Todėl ant ką tik nuo ugnies nuimto stalviršio geriau nedėti keptuvės.

Dirbtinis akmuo virtuvės baldų gamyboje

Baldų pramonėje dirbtinis akmuo ir kvarcitas naudojami kaip medžiaga atskiriems gaminiams ir jų dalims gaminti. Liūto dalį sudaro virtuvės stalviršiai. Iš dirbtinio akmens pagamintų virtuvės stalviršių populiarumas paaiškinamas jų praktiškumu. Stalviršį galite pasirinkti ir užsisakyti atskirai nuo baldų komplekto. Standartinis variantas – stačiakampė 0,6-0,65 m pločio plokštė. Kalbant apie stalviršio storį, jis turėtų būti ne mažesnis kaip 30 mm. Plonesnių plokščių nerekomenduojama naudoti stalviršiams. Be stalviršių, virtuvėje dirbtinis akmuo ir kvarcitas naudojami salų stalviršiams, baro stalviršiams ir valgomojo stalams. Geras sprendimas – dirbtinio akmens gaminius naudoti baro zonai. Jie atrodo ryškiai ir išraiškingai bendrame patalpos fone. Jie padeda sukurti stilingą interjerą, pasižymintį savita asmenybe ir nuotaika. Dirbtinio akmens gaminių galite įsigyti įvairių formų – stačiakampių, apvalių ar asimetriškų. 

Dirbtinio akmens gaminiai yra ilgaamžiai. Jie išsilaiko dešimtmečius. Tokias konstrukcijas gali pažeisti tik stiprus smūgis arba didelis acetono kiekis. Dirbtinio akmens gaminius sunku subraižyti. Juos sugadinti gali tik deimantinis ratas. O svarbiausias dirbtinio kvarcito ir akmens gaminių privalumas yra jų kaina. Jie yra nebrangūs ir panašūs į natūralius. Juos galima atskirti tik palietus. Dirbtinių medžiagų paviršius yra šaltesnis nei natūralių. Nors ši savybė žinoma tik specialistams.

Šiuolaikiškus, išskirtinius, aukštos kokybės virtuvės baldus rekomenduojama užsisakyti baldų įmonėje UAB “Baldų arsenalas”. Mes visada žengiame koja kojon su naujausiomis technologijomis ir tendencijomis. Profesionalūs darbuotojai, geriausia įranga ir aukštos kokybės žaliavos garantuoja mūsų gaminių patikimumą.