Virtuvės baldai studijos virtuvei. Kaip atskirti darbo zoną.

Studijos virtuvė puikiai suartina žmones, palengvina visų namų ūkio narių bendravimą. Vakarėliai ir visi šeimos renginiai neapsieina be draugiškų susibūrimų. Be to, atviras studijos virtuvės išplanavimas vizualiai padidina erdvę. Šiuo atveju net ir nedidelė virtuvė neatrodo tokia dėl greta esančios svetainės. Todėl studijos tipo butai šiandien yra tokie paklausūs, nesvarbu, ar jie yra sename, ar naujame pastate.

Studijos virtuvės zonavimo būdai

Sienos tarp virtuvės ir svetainės nebuvimas yra išskirtinis tokio buto bruožas. Laisva erdvė leidžia savininkams įgyvendinti pačias neįtikėčiausias svajones, tačiau pirmiausia reikia pagalvoti apie kambario išplanavimą ir dizainą. Dažniausiai zonavimas atliekamas pasitelkus baldus. Dažniausiai naudojami šie būdai:

1. Įrengiant valgomojo stalą. Jei dažnai rengiate šventes su draugais ar šeimos nariais, galite užsisakyti ilgą stalą visam kambariui. Jei neketinate taip dažnai susirinkti, geriau įsigyti virtuvės stalą-transformerį.

2. Įsirenkite sofą. Ne pats blogiausias variantas atskirti svetainę ir virtuvę tiesia sofa, tačiau verta užsisakyti sofą-lovą, nes ją galima naudoti kaip miegamąją vietą.

3. Virtuvės komplektą. Šiame padalijime svarbų vaidmenį atlieka pakabinamos spintelės, nes atrodo, kad jos rikiuojasi į eilę. Įmontuojamus virtuvės baldus gali papildyti buitinė technika ir stalas.

4. Baro stalviršis. Toks gaminys gerai atrodo sukomplektuotas su pakabinamomis lentynomis ir vyno taurių laikikliais.

5. Skirtingi grindų ar lubų lygiai. Šis variantas mažiau aktualus studijos virtuvėje, tačiau jį vis tiek galima naudoti.    

Spalvų schemos pasirinkimas studijos virtuvei

Studijos virtuvės spalvinės gamos pasirinkimui reikėtų skirti deramą dėmesį. Pirmiausia visa patalpa turėtų būti aiški. Tai labai svarbus aspektas, nes tamsių spalvų nedidelio kambario dizainas nežada šviesių emocijų. Gerai atrodys baltos arba smėlio spalvos sienos. Tokioje spalvinėje gamoje gana malonu ir patogu būti. 

Baldai turėtų derėti prie tapetų ar sienų atspalvio ir būti derinami su kitais bute esančiais aksesuarais. Jei jau atlikote zonavimą, vieną dalį galima pagaminti vienos spalvos, kitą – kitos. Nepamirškite, kad šios spalvos neturėtų būti radikaliai priešingos.

Zonavimo objektų dizainą, pavyzdžiui, virtuvės komplekto spalvą, reikėtų pasirinkti individualiai. Pavyzdžiui, virtuvės komplektas dažnai perkamas šviesaus medžio spalvos. Tokio kambario grindys gali būti kitokio atspalvio, kad neišsiskirtų iš bendros dizaino koncepcijos.  

Pagrindinė UAB “Baldų arsenalas” veikla – modernus aukštos kokybės baldų pagal užsakymą projektavimas ir gamyba. Kad jūsų studijos virtuvė būtų patogi, jauki, komfortiška ir ilgaamžė, siūlome kreiptis į mus. UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai Jums patogiu laiku atvyks į būsimos virtuvės vietą, atliks reikiamus matavimus ir užrašys Jūsų pageidavimus. Apdoroję duomenis, jie pateiks jums kelis būsimų baldų dizaino variantus. Su jumis suderintas variantas keliauja į gamybą. Mūsų įmonė pristato ir sumontuoja pagamintus baldus jūsų namuose “iki raktų”. Taigi, UAB “Baldų arsenalas” baldai yra ne tik stilingi ir kokybiški, bet ir greiti bei patogūs.