Virtuvės baldai pagal užsakymą

Kas gali būti gražiau už gražią, patogią, įvairiais šiuolaikiniais sprendimais ir įtaisais aprūpintą virtuvę. Maisto gaminimo ir valgymo menas reiškia gerą nuotaiką ir ramybę. O kai dizainas ir funkcionalumas bus patenkinti, visada bus harmonija ir apetitas. Todėl labai svarbu tinkamai įrengti virtuvę.

Reikėtų pažymėti, kad vėsios virtuvės kūrimo procesas yra sudėtingas kūrybinis darbas, nes reikia ne tik sugalvoti dizainą, bet ir iš anksto suplanuoti, kur viskas turėtų būti išdėstyta: kur bus šaldytuvas, kur viryklė ir orkaitė, kur mikrobangų krosnelė ir kriauklė ir t. t. Tai labai svarbu, nes pradiniame remonto etape reikia žinoti, kur ir kokias komunikacijas bei elektros energijos tiekimą reikia atvesti. Nuo pat pradžių viskas turi būti apskaičiuota iki smulkmenų.

Šiuolaikinės virtuvės išplanavimo schemos

Tiesioginė virtuvė. Šioje schemoje visi moduliai, įskaitant kriauklę, šaldytuvą ir viryklę, išdėstyti palei vieną sieną. Dažniausiai naudojamas mažuose kambariuose. Tačiau tinkamas dizainas puikiai atrodo dideliuose ir vidutinio dydžio kambariuose. Būtent linijinis išdėstymas leidžia sutaupyti vietos “poilsio zonos” naudai.

Dviejų eilių (lygiagreti) virtuvė. Šis išdėstymas tinka pakankamai didelėms, išilginėms, pereinamoms patalpoms. Tai labai geras išplanavimas, nes vienoje pusėje yra, pavyzdžiui, kriauklė, kaitlentė, skalbimo mašina, orkaitė, o kitoje – šaldytuvas, daug pakabinamų spintelių ir didelis darbo paviršius. Profesionalūs virėjai mėgsta šią schemą, nes tokioje virtuvėje vienu metu gali dirbti keli žmonės ir netrukdyti vienas kitam.

Kampinė virtuvė. Populiariausia schema yra ta, kai elementai išdėstomi palei sienas, kurios yra stačiu kampu viena su kita. Namų šeimininkėms patinka tokia tvarka, nes viskas yra arti viena kitos. Kitaip tariant, įgyvendinamas vadinamasis trikampis: šaldytuvas – viryklė – kriauklė.

U formos virtuvė. Idealiai tinka dideliems ir vidutinio dydžio kambariams. Pagal šią schemą visi elementai tolygiai paskirstomi išilgai sienų. Paprastai tokios virtuvės dalis įrengiama palei langą. “U” forma puikiai tinka studijos virtuvei tvarkyti.

Salos virtuvė. Šis išdėstymas leidžia centre įrengti spintas. Tinka dideliems kambariams. Paprastai virtuvės centre stovi stalas su kriaukle ir viryklė. “Sala” taip pat gali būti darbo paviršius.

Neatsiejama virtuvės dalis yra virtuvės stalas. Jame turėtų patogiai tilpti visi šeimos nariai, o kartais ir svečiai. Kartu stalas turi netrukdyti ir užimti kuo mažiau vietos. Tai nėra lengva užduotis. Nestandartinis valgomasis stalas yra geriausias sprendimas, suteikiantis daugybę galimybių (ištraukiamas, sulankstomas, transformuojamas ir t. t.).

“Baldų arsenalas”. Nestandartinių virtuvės baldų gamyba.

Taigi, modernios virtuvės kūrimas nėra skirtas standartiniams sprendimams. Kad galiausiai netektų pralaimėti, projektuoti ir individualiai gaminti virtuvės baldus geriau patikėti profesionalams. Įmonė “Baldų arsenalas” jau beveik 20 metų gamina nestandartinius bet kokio sudėtingumo baldus pagal užsakymus. Ilgametė patirtis, kūrybiškumas, patirtis, modernios patalpos, kvalifikuoti specialistai leidžia mūsų bendrovei visapusiškai spręsti kokybiškų baldų gamybos klausimą. Jums tereikia palikti užsakymą mūsų svetainėje arba paskambinti kontaktiniu numeriu ir viskas. Dizaineris nuvyks į būsimos virtuvės vietą, atliks visus matavimus, pasiūlys modernius sprendimus, suderins su jumis visus punktus ir parengs projektą. Tada užsakymas perduodamas gamybai. Paruoštus baldus “iki raktų” pristato ir sumontuoja įmonės specialistai.

Virtuvės baldų gamybos kaina priklauso nuo virtuvės dydžio ir pasirinktų medžiagų bei priedų, iš kurių planuojama pagaminti užsakymą. Visi geriausios kainos variantai būtinai pasiūlomi ir su jumis suderinami projekto rengimo etape. Bet kuriuo atveju virtuvės baldai iš gamintojo visada kainuoja pigiau nei iš tarpininko.

Kreipkitės į “Baldų arsenalą” – nepasigailėsite.