Virtuvės baldai pagal užsakymą. Stilinga ir praktiška modernių baro stalų furnitūra.

Klasikinių baro prekystalių, kaip atskiro virtuvės elemento, mada atsirado seniai ir greitai pasiekė viršūnę, tačiau šiandien gremėzdiškas ir pretenzingas konstrukcijas keičia iš esmės kitokio stiliaus jų versijos su atramomis ant konsolių. Jis itin populiarus tiek tarp tikrų namų barų gerbėjų, tiek tarp tų žmonių, kurie baro stalviršį naudoja kaip vietą arbatai ir užkandžiams.

Baro konsolė – naujos dizaino idėjų įgyvendinimo galimybės

Baro stalviršiai su atramomis ant konsolių yra ypatinga nauja tendencija, kuri sukuria neribotą erdvę idėjoms, naudojant stalviršius, pagamintus iš bet kokios medžiagos – akmens ar stiklo, medžio, MDF.

Pagrindinė tokių stelažų ypatybė – galimybė įrengti “antrąjį lygį” arba antstatą ant jau įrengtų grindų konstrukcijų. Originalus išdėstymas, viena vertus, yra neįtikėtinai patogus, praktiškas ir kompaktiškas, kita vertus, atrodo kuo paprasčiau. Praktiškas ir funkcionalus stilius be pretenzijų visada buvo vertinamas. Jam įgyvendinti, be stalviršio, reikia specialios baro konsolės (tiesios arba nuožulnios įvairiais kampais).

Norėdami įsigyti visais atžvilgiais jums tinkančią konsolę, turite žinoti, kokie tipai parduodami ir kokios jų savybės. Konsolės iš esmės skiriasi šiais parametrais:

  • pasvirimo kampas;
  • geometrija (skerspjūvis);
  • leistina apkrova;
  • spalvinis dizainas.

Kadangi baro konsolės naudojamos su skirtingomis medžiagomis, interjero dizaineriams atsiveria platūs horizontai kuriant individualius baldus.

Virtuvės nusipirkimas pagal užsakymą. Kaip išsirinkti baro konsolę?

Baro konsolė – tai įrenginys po stalviršiu, turintis kompaktiškus matmenis. Naudojant konsolę galima sukurti stilingus kelių lygių stalviršius. Konkrečios virtuvės furnitūros danga pasirenkama iš šių variantų: blizgaus chromo arba matinio, taip pat nikelio.

Pirkdami turėtumėte nepamiršti, kad mediniams ir stikliniams stalviršiams reikalingos iš esmės skirtingos konsolės ir tvirtinimo detalių rūšys. Tai labai svarbus veiksnys. Taip pat yra nemažai rekomendacijų, kaip rinktis tokią furnitūrą:

  1. Kompaktiškas stalviršis ant nuožulnių konsolių atrodo tvarkingai ir yra “nutolęs” – jis šiek tiek išsikiša už pagrindo linijos, todėl vartotojai gali patogiai sėdėti prie baro.
  2. Nuožulni baro konsolė, kurią galima įsigyti skirtingiems apkrovos lygiams, yra puikus sprendimas nedideliame bute, kur virtuvės erdvė ribota, o stalviršis bus naudojamas kaip vieta valgyti.
  3. Baro prekystalis gali būti apvalios arba stačiakampio formos. Esminio funkcionalumo skirtumo tarp šių variantų nėra. Pasirinkimas šiuo atveju priklauso nuo individualaus baldų užsakovo skonio.
  4. Tiesios konsolės leidžia antrąjį baro prekystalio lygį aiškiai iškelti virš pagrindinio spintelės ar virtuvės salos paviršiaus. Jei naudojate pakankamai platų stalviršį, jis gali išeiti už pagrindo ribų. Tai vėlgi asmeninio patogumo klausimas. Tarp šių dviejų lygių dažnai dedami indai ir smulkūs virtuvės reikmenys.
  5. Naudodami atramines konsoles, iš MDF arba medienos galite sumontuoti bet kokio dydžio kampines konstrukcijas. Šiuo atveju konsolės forma neturės reikšmės. Turėtumėte vadovautis savo idėjomis apie stilių ir patogumą, taip pat pačios virtuvės ir spintelių, kuriose bus montuojamos atramos, matmenimis.
  6. Jei baro konsolė bus sunkaus kvarcinio ar stiklinio stalviršio atrama, reikės įsigyti papildomų montavimo adapterių. Stikliniai stalviršiai atrodo vizualiai lengvi, interjeras atrodo elegantiškai ir lakoniškai.       

  Pirmaujanti virtuvės baldais pagal užsakymą gamintoja Vilniuje yra UAB “Baldų arsenalas”. Pagrindinė specializacija – nestandartinių nestandartinių baldų pagal užsakymą gamyba. Turime patyrusių dizainerių, kurie padės jums sukurti baldų projektą tik asmeniškai pagal jūsų norus, sąlygas ir patalpos ypatybes. UAB “Baldų arsenalas” kontaktus rasite interneto svetainėje.