Virtuvės baldai pagal užsakymą. Geriausi gamintojo patarimai.

Pagal užsakymą gaminama virtuvė visada suteikia galimybę įsigyti baldų komplektą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius ir visus patalpos parametrus. Virtuvės gamyba pagal užsakymą šiuo metu yra labai populiarus sprendimas, nes, pavyzdžiui, mažose patalpose sunku patalpinti paruoštus komplektus, o modernioms erdvioms studijos virtuvėms taip pat geriau rinktis pagal užsakymą pagamintus baldus, kurie bus kuo patogesni ir praktiškesni naudoti visai šeimai, nes standartiniai sprendimai joje gali atrodyti neharmoningai ir nepatogiai.

Renkantis pagal užsakymą pagamintą virtuvę: 7 patarimai.

Kad naujoji virtuvė teiktų malonumą, turėtumėte atsižvelgti į šiuos patarimus:

  1. Prieš užsisakydami virtuvės baldus, turėtumėte žinoti, koks bus bendras kambario dizainas ir konstrukcija. Kalbame apie: sienų, lubų, grindų, būsimų baldų spalvą; pagrindinių komunikacijų (kištukinių lizdų, nutekamųjų vamzdžių, elektros instaliacijos, šalto ir karšto vandens vamzdžių, ventiliacijos) išdėstymą. 
  2. Savo pageidavimus dėl reikalavimų virtuvės baldams, jų išdėstymo ir įrangos verta suformuluoti iš anksto. Tai ypač aktualu, jei norite įmontuotos virtuvės. Šis punktas labai svarbus, nes kai visi baldų elementai bus paruošti, bus beveik neįmanoma pakeisti konkretaus virtuvės prietaiso vietos.
  3. Taip pat apsvarstykite, kur bus buitinė technika (šaldytuvas, indaplovė, skalbimo mašina, orkaitė, mikrobangų krosnelė, virdulys).
  4. Netaupykite stalviršiui ir furnitūrai. Stalviršis turėtų būti tvirtas, patikimas, ilgaamžis ir atsparus drėgmei bei buitinei chemijai. Furnitūra taip pat turėtų atlaikyti apkrovą ir būti patogi bei saugi naudoti.
  5. Atkreipkite dėmesį į visus baldų medžiagų privalumus ir trūkumus. Mediena, MDF, medžio drožlių plokštė – kiekviena iš šių medžiagų turi savo privalumų ir trūkumų.
  6. Apsispręskite dėl spintų ir spintelių interjero. Viduje gali būti lentynos, stalčiai, “karuselės” ir kitos laikymo sistemos, į kurias galėsite sudėti visus reikalingus virtuvės reikmenis.
  7. Svarbiausias patarimas – kad išvengtumėte nusivylimo ir streso, nedelsdami kreipkitės į patyrusį dizainerį. Jis gali numatyti visus niuansus, taip pat atsižvelgti į jūsų pageidavimus ir juos įgyvendinti. Be to, profesionalus projektuotojas padės jums parengti projektą taip, kad virtuvės baldai pigiai kainuotų, tačiau neprarastų kokybės.  

Šiuolaikinių baldų gamintoja UAB “Baldų arsenalas” siūlo užsisakyti virtuvės baldus pagal individualų užsakymą. Mūsų dizaineriai greitai ir profesionaliai atliks reikiamus matavimus ir sukurs unikalų būsimų baldų dizainą. Kvalifikuoti meistrai gamybos vietoje greitai ir kokybiškai pagamins virtuvės baldus, pristatys juos į Jūsų namus ir surinks visą virtuvės konstrukciją “iki raktų”. Taigi užsisakydami virtuvės baldus iš UAB “Baldų arsenalas” gausite unikalius, individualius, patogius ir kokybiškus baldus už prieinamą kainą.  Mūsų baldų projektų katalogą rasite mūsų interneto svetainėje.