Vertingos galimybės UAB “Baldų arsenalas” virtuvės kataloge su kainomis

Išskirtiniai ir tiesiog labai aukštos kokybės baldai negali būti pigūs. Jų kaina turi būti pagrįsta ir teisinga. Klientai ir užsakovai, kurie jau naudojasi UAB “Baldų arsenalas” baldų įmonės gaminiais, įsitikino, kad mūsų įmonės specialistų pagamintų virtuvės baldų kainos yra tikrai teisingos. Ir jos visiškai atitinka kokybę. Į virtuvės kainą įskaičiuota medžio plokštės arba medžio masyvo, visų stumdomųjų mechanizmų ir stiklo, furnitūros ir kitų komponentų kaina. Ji priklauso nuo fasadų, kurie yra virtuvės “veidas”, kokybės. Nors ir kitiems elementams bei medžiagoms daug taupyti nereikia.

Per didelis taupymas perkant ateityje sukels rūpesčių ne tik šeimos biudžetui, bet ir nemažai moralinių išlaidų. Kiekvienas, nusipirkęs pigius baldus, praėjus keliems mėnesiams po jų įsigijimo gali nustebti pastebėjęs, kad prie kriauklės stovinčių sekcijų mediena išbrinkusi. O stalčių priekinės sienelės su jų tęsiniu nebesudaro vienos visumos, ir kai bandote ką nors atidaryti, jos tiesiog lieka rankose. Labiausiai erzina tai, kad, pasirodo, į žemiausio kainų lygio virtuvės kainą neįskaičiuota garantija.

Iš tiesų viliojančiai mažos virtuvių kainos galiausiai virsta greitu gaminio funkcionalumo ir išvaizdos praradimu, o pirkėjas tokiais atvejais lieka vienas su savo problemomis. Stalčius dažnai galima suremontuoti patiems, bet, pavyzdžiui, jei spintelės durelės yra išlinkusios ir joks reguliavimas negali jų grąžinti į vietą, turite skambinti kvalifikuotam baldų gamintojui ir mokėti už jo darbą netaupydami pinigų.

Ir trečioji taupaus pirkėjo kainos sudedamoji dalis yra ta, kad šeima gana greitai pavargsta taikstytis su savo virtuvės nepatogumais. O kai į darbotvarkę bus įtrauktas nestandartinių virtuvių klausimas, kainos nebeturės lemiamos reikšmės. Taigi, ateityje, nagrinėjant virtuviė katalogą su kainomis, maža baldų savikaina nebus laikoma pagrindiniu prioritetu. Atvirkščiai, ji jus įspės ir privers atidžiai išnagrinėti pardavimo sąlygas ir medžiagų, iš kurių pagaminti baldai, kokybę.

Virtuvės užsakymas iš gamintojo – UAB “Baldų arsenalas”

Į virtuvės komplektų, kurie gaminami pagal užsakymą baldų įmonėje UAB “Baldų arsenalas”, kainos apskaičiavimą sąmoningai įtraukiamos patalpos išmatavimo, būsimų baldų projekto, atitinkančio jūsų norus ir poreikius, parengimo, pristatymo, surinkimo ir sumontavimo “iki raktų” patalpoje išlaidos. UAB “Baldų arsenalas” gaminamų baldų kainą galima vadinti optimalia, nes projektavimo etape dizaineris ir užsakovas aptaria kiekvieną būsimų baldų kainos sudedamąją dalį (medžiagas, priedus, funkcionalumą, matmenis, įrangą, dizainą). Be to, mes, kaip gamintojas, į kainą neįtraukiame jokių papildomų mokesčių ir komisinių.