Vaikų kambarių baldai

Vaikų kambarys atlieka lemiamą vaidmenį vaiko auklėjime ir vystymesi, nes būtent vaikystėje formuojasi asmenybė. Viskas, kas supa kūdikį, turi įtakos jo ateičiai, net baldai. Tai reiškia, kad vaikų baldų gamyba yra labai atsakinga misija. O sąžiningi tėvai turi jį pirkti iš specializuotų, patikrintų gamintojų.

Vaikų baldų ypatybės

Pagrindiniai reikalavimai vaikų kambarių baldams yra šie:

– saugumas vaiko sveikatai ir ekologiškumas;

– patvarumas, nes vaikai dažnai nestandartiškai elgiasi su baldais (šokinėja ant lovos, varsto duris, išpila gėrimus ir t. t.).

– praktiškumas ir patogumas;

– estetika;

– jei įmanoma – universalumas, nes vaikai auga ir kai kuriuos baldų elementus galima pritaikyti prie jų amžiaus.

Paprastai vaikiškus baldus sudaro: lova arba sofa, rašomasis stalas arba rašomasis stalas, spinta, komoda, lentynos knygoms ir įvairiems daiktams, žaislų spintelė.

Prieš pirkdami baldus vaikų kambariui, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

1.        Medžiaga, iš kurios pagaminti arba bus pagaminti baldai. Mediena, medžio drožlių plokštės arba MDF turi būti ekologiškos. Lakų ir dažų sudėtyje neturėtų būti toksiškų medžiagų.

2.        Turimi atitinkami medžiagų ir įrangos sertifikatai. Tai visada reikėtų patikrinti.

3.        Eksploatavimo sauga. Visi kampai turi būti užapvalinti, o esant įmontuotam apšvietimui, elektros įranga turi būti patikimai pritvirtinta ir apsaugota izoliacija.

4.        Baldų spalva. Pirmenybę turėtumėte teikti ramioms pastelinėms spalvoms. Per ryškios ir aštrios spalvos vaiką erzina.

5.        Matmenys. Baldai neturėtų užimti per daug laisvos vietos kambaryje. Žaidimų erdvė turėtų būti kuo didesnė.

6.        Patogumas. Vaikas, naudodamasis baldais, turi jaustis laisvai, patogiai ir komfortiškai.

Iš tiesų, įsigijus gatavą baldų komplektą, nebus sukurta maksimali harmonija, nes tipiniai sprendimai ne visada tinka konkrečiam kambariui. Todėl dauguma žmonių ieško įmonių, kurios gamina vaikiškus baldus pagal užsakymą. Šis sprendimas visada yra teisingas, nes taip galima padėti vaikui tapti asmenybe. Ir jei atsižvelgsite į kūdikio pageidavimus, tik individualus užsakymas gali įgyvendinti jūsų vaiko svajonę.

Vaikų baldai pagal užsakymą

Sukurti patogias sąlygas vaikų kambaryje visai paprasta, jei kreipsitės į įmonę UAB “Baldų arsenalas”. Įmonė jau beveik 20 metų gamina vaikų kambarių baldus. Dirbame tik su sertifikuotomis aukščiausios kokybės medžiagomis ir priedais iš pirmaujančių tiekėjų.

Tiesiog paskambinkite mums arba palikite užsakymą svetainėje. Įmonė pasirūpina visa kita: matavimais, dizaino kūrimu pagal jūsų reikalavimus ir pageidavimus, baldų gamyba, pristatymu ir montavimu. Be to, mūsų ekspertai padės jums išsirinkti geriausius variantus, kad galėtumėte įsigyti vaikiškus baldus pigiau, be jokių papildomų mokesčių ir komisinių.           

Susisiekite su mumis, mes visada mielai padėsime jums ir padarysime jūsų vaiką laimingą.