Vaikų kambarių baldai. Ką reikia žinoti.

Pagrindinis visų atsakingų tėvų uždavinys – auginti sveikus ir sėkmingus vaikus. Ne paskutinį vaidmenį formuojantis harmoningai asmenybei atlieka aplinka, kurioje vaikas auga. Todėl, nepriklausomai nuo amžiaus, jis turi būti patogus, jaukus ir saugus. Taigi tėvai turėtų atkreipti dėmesį į sąlygas, kuriose augs jų vaikas, įskaitant vaikiškus baldus.

Į kokius aspektus reikėtų atsižvelgti renkantis vaikiškus baldus

  • Sauga. Tai svarbiausias dalykas, nuo kurio reikia pradėti. Baldai turi atitikti visus saugos standartus, o tai reiškia, kad jie turi būti draugiški aplinkai ir medžiagų kokybei, konstrukcijų patikimumui, saugių detalių naudojimui. Konstrukcijų forma taip pat turėtų būti tokia, kad būtų kuo mažiau galimybių susižeisti. Pavyzdžiui, mažiems vaikams skirti baldai turi būti stabilūs ir neturėti aštrių kampų.
  • Matmenys. Matmenys turėtų atitikti vaiko amžių. Lovos ilgis ir plotis, stalo ir kėdės aukštis turi būti tinkami vaikui, kad nepakenktų jo sveikatai (regėjimui, laikysenai, sąnariams ir kt.). Be to, kūdikio kambario baldai turėtų palikti kuo daugiau laisvos vietos. Pavyzdžiui, pagaminkite dviaukštę lovą arba sumontuokite lentynas virš stalo.
  • Funkcionalumas. Dizainas turi būti kompaktiškas ir kartu duoti didžiausią naudą.
  • Lengva naudoti. Vaikas turėtų gebėti saugiai ir be sunkumų naudotis vaikiškais baldais.
  • Vaiko lytis. Vaikams skirtus baldus reikėtų rinktis ne tik pagal amžių, bet ir pagal lytį. Akivaizdu, kad nedaugelis berniukų bus patenkinti rožine spintele ar gėlės formos lova. Taip pat mergaitės nesidžiaugs piratų laivo formos lova ar mėlyna komoda su drakono paveikslėliu. Todėl į tai reikia atsižvelgti. Ir svarbiausia, geriau paklausti vaiko, kaip jis mato savo kambarį. Juk vaikui patinkantis kambarys yra raktas į jo psichologinį komfortą ir tėvų ramybę.
  • Estetinis patrauklumas. Baldai turi derėti prie kambario dizaino ir apdailos, organiškai derėti prie jo konfigūracijos ir architektūrinių ypatybių. Baldų elementai turėtų būti estetiškai derinami ir derinami tarpusavyje.

Taigi akivaizdu, kad vien tik vaikiškų baldų pasirinkimo ir pirkimo klausimas yra gana sudėtingas ir varginantis. Todėl, norėdami sutaupyti nervų, laiko ir pinigų, turėtumėte kreiptis į profesionalus. Įmonė “Baldu arsenalas” jau 20 metų specializuojasi aukštos kokybės ir patikimų bet kokio sudėtingumo baldų, įskaitant baldus vaikams, gamyboje. Mūsų specializacija – nestandartinių baldų gamyba pagal individualų užsakymą.
Jums tereikia paskambinti įmonės telefono numeriu, parašyti el. paštu arba užpildyti mūsų svetainėje esančią formą: “Baldų skaičiuoklė”.

Bendrovės specialistai su jumis nedelsdami susisieks. Jums patogiu laiku dizaineriai atvyks pas jus, atliks reikiamus matavimus ir, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, sukurs būsimų baldų dizainą. Per trumpiausią įmanomą laiką užsakymas bus įvykdytas, o montuotojai pristatys ir sumontuos baldus jūsų vaiko kambaryje.

Žinoma, išlaidų klausimas taip pat nėra paskutinis. Mūsų dizaineriai padės jums išsirinkti tokį variantą, kad vaikų baldų kaina jums būtų optimali, o užsakymo kokybė, ilgaamžiškumas ir funkcionalumas – garantuoti.
Taigi kreipkitės į įmonę “Baldų arsenalas” ir mes padarysime jūsų vaiką laimingą.