Vaikų kambarių baldai

Vaikų kambarys yra beveik pagrindinė namų vieta. Jame auga ir formuojasi jūsų kūdikis kaip asmenybė. Todėl į interjero dizainą, įskaitant baldus, reikėtų žiūrėti atsakingai ir rimtai. Pagrindiniai reikalavimai vaikų kambariams yra šie: saugumas, patogumas, funkcionalumas.

Vaikų kambario baldai. Į ką atkreipti dėmesį.

 Sauga. Kai kūdikis dar tik pradeda vaikščioti ir dažnai laikosi už rankos, vaikų kambaryje nereikėtų statyti baldų su stiklo elementais, metaliniais intarpais ar aštriais kampais. Tai gali sukelti įvairių sužalojimų. Juk vaikai mėgsta visur laipioti ir viską išbandyti. Be to, visi paviršiai turi būti visiškai lygūs, kad drožlės nepatektų į jautrią vaiko odą. 

Ekologiškumas. Pageidautina, kad vaikų baldai būtų pagaminti iš natūralių žaliavų: medžio, metalo, audinio. Ne visada pigūs vaikiški baldai gaminami iš saugių medžiagų. Todėl būtinai pasitarkite su pardavėju, ar medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, pavyzdžiui, formaldehido.  

Vaiko amžius. Renkantis vaikų kambario baldus reikėtų atsižvelgti į vaiko amžių. Ikimokyklinio amžiaus vaikams kambarys primins pasakų pasaulį su ryškiomis spalvomis. Vaikui – moksleiviui geriau naudoti santūrų ir griežtą interjerą, kad neatitrauktų jo dėmesio nuo pamokų. Kūdikiui augant, kambaryje daugės daiktų ir žaislų. Todėl patartina pasirūpinti pakankamai vietos, pavyzdžiui, spinta. Vaikų kambarys padalytas į kelias zonas: žaidimų, poilsio ir mokymosi zonas. Po šešerių metų tyrimo teritorija išplečiama. Jame turėtų būti rašomasis stalas arba mokyklinis stalas; fotelis arba kėdė; lentynos arba spintelės knygoms, vadovėliams, kanceliarinėms prekėms.

Universalumas ir funkcionalumas. Kai kurie baldai turėtų būti tinkami vaikui nepriklausomai nuo amžiaus pokyčių. Pavyzdžiui, rašomasis stalas ar rašomasis stalas turėtų būti pritaikytas prie mokinio amžiaus ir ūgio. Priešingu atveju turėsite periodiškai pirkti naujus baldus. Lova taip pat turėtų būti universali. Taip pat svarbus funkcionalumo klausimas. Visi baldai turi būti patogūs, talpinti kuo daugiau daiktų ir užimti kuo mažiau laisvos vietos.

Kad nereikėtų švaistyti laiko ir pinigų, vaikų kambario baldus geriau gaminti pagal užsakymą. Šią atsakingą veiklą reikėtų patikėti patikrintam, gerą reputaciją turinčiam gamintojui. Lietuvos baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” jau 20 metų projektuoja ir gamina nestandartinius baldus, įskaitant ir vaikiškus. Bendradarbiaudami su gerai žinomais tiekėjais, gaminame baldus iš kokybiškų ir saugių medžiagų bei priedų. Mūsų dizaineriai išmano savo darbą. Jie mielai padės jums ne tik sukurti tobulą projektą, atitinkantį jūsų ir jūsų vaiko poreikius ir pageidavimus, bet ir suprojektuoti taip, kad vaikiški baldai pigiai kainuotų jums. Tiesiog paskambinkite mums kontaktiniu numeriu arba palikite užsakymą svetainėje ir mes suteiksime visą reikiamą informaciją apie baldų užsakymą. Būsite patenkinti rezultatu.