Vaikų baldų gamyba. Mokykliniai stalai ir rašomieji stalai

Vaiko ugdymo procesui organizuoti skirti baldai apima kėdes, fotelius, vaikiškus rašomuosius stalus arba mokyklinius stalus. Jų gamyba yra labai atsakingas darbas, nes vaiko sveikata ir saugumas tiesiogiai priklauso nuo visų elementų ir proporcijų kokybės bei teisingumo.

Pagrindiniai klasikinių rašomųjų stalų, transformatorinių rašomųjų stalų ir vaikiškų rašomųjų stalų reikalavimai yra patikimumas, ilgaamžiškumas, patogumas ir saugumas.

Mokyklinis stalas arba rašomasis stalas

Nesvarbu, ar tai būtų stalai, ar rašomieji stalai, visi jie būtinai turi atitikti tam tikrus reikalavimus, kad būtų užtikrinta vaiko kūno padėtis mokymo metu. Būtent:

  • vaiko kojos turi būti tvirtai pastatytos ant grindų;
  • rašomojo stalo aukštis turi būti toks, kad alkūnės būtų viename lygyje su stalviršio viršumi, o pečiai būtų ištiesti.
  • tarp kelių ir mokyklinio stalo viršaus turi būti pakankamai vietos, kad būtų galima nevaržomai judėti.

Rašomieji stalai paprastai gaminami iš medžio drožlių plokštės, MDF ir medžio. Rašomųjų stalų korpusas dažnai gaminamas iš metalo, padengto antikorozine danga. Stalo stalviršis pagamintas iš medžio, medžio drožlių plokštės arba MDF.

Stalo privalumai: ilgaamžiškumas, palyginti nedidelė kaina, gerai dera prie kambario interjero, paprastai turi papildomų lentynų ir stalčių daiktams susidėti. Pagrindiniai trūkumai: stalviršio pakreipimo nebuvimas, dėl kurio negalima perkelti dalies apkrovos nuo stuburo ant stalo. Be to, nėra galimybės reguliuoti aukščio, todėl sunku užtikrinti tinkamą vaiko padėtį prie stalo.

Mokyklinio rašomojo stalo privalumai: turi pakreipiamą stalviršį ir galimybę reguliuoti aukštį, kuris yra labai naudingas vaiko sveikatai ir leidžia jį naudoti ilgą laiką. Trūkumas: jis ne visada estetiškai dera prie interjero.

Svarbu ne tik tinkamas stalo ar rašomojo stalo dizainas, bet ir tai, kurioje tiksliai kambario vietoje jie yra. Vaikų kambaryje stalas rašomasis ar stalas dešiniarankiams vaikams turėtų būti pastatytas dešinėje lango pusėje, kairiarankiams – kairėje lango pusėje; taip užtikrinamas teisingas dienos šviesos patekimas ant stalviršio.

Tinkamai pagamintas, sumontuotas ir sureguliuotas stalas gali padėti išvengti tokių problemų, kaip stuburo iškrypimas, didesnė sąnarių, nugaros ir kaklo raumenų apkrova, regos perkrova, kraujotakos sutrikimai. Todėl negalite apsieiti be specialistų pagalbos. Profesionalūs bendrovės “Baldų arsenalas” dizaineriai mielai ne tik sukurs jums išskirtinį vaikiško stalo ar rašomojo stalo modelį, bet ir sumodeliuos jų optimalų harmoningą ir teisingą išdėstymą interjere, atsižvelgdami į visus vaiko sveikatos saugumo reikalavimus.

Mūsų įmonė jau daugelį metų projektuoja ir gamina bet kokios konfigūracijos vaikiškus baldus. Moderni įranga ir aukštos kvalifikacijos specialistai užtikrina, kad mūsų gaminiai atitiktų visus galiojančius reglamentus ir kokybės bei saugos standartus. Baldų gamybai naudojame tik sertifikuotas, kokybiškas ir saugias medžiagas.
Todėl susisiekite su mumis. Mes tai darome kokybiškai, patikimai ir greitai!