Užsisakykite virtuvės komplektą su dirbtinio akmens stalviršiais

Pagrindinis bet kurios virtuvės elementas yra stalviršis – jis sukuria nuotaiką ir toną visam kambario dizainui. Dėl formų ir medžiagų įvairovės galite susikurti patogų įvairios konfigūracijos stalviršį su reikiamais geometriniais parametrais. Šiandien didelę paklausą turi virtuvės stalviršiai iš dirbtinio akmens. 

 Dirbtinio akmens stalviršių tipai virtuvės baldų gamyboje

  1. Stalviršis su įleistine kriaukle. Kriauklė visiškai įleidžiama į stalviršio paviršių. Tai universalus sprendimas, užtikrinantis patogumą ir paprastą naudojimą. Galite pasirinkti bet kokios formos ir dydžio kriauklę, pastatyti ją stalviršio centre arba šone. Įleistinė kriauklė taip pat taupo vietą, todėl tinka ir mažose virtuvėse. Pasirinktinai ant stalviršio galima įrengti prietaisus mėsai ir žuviai pjaustyti, indams džiovinti ir pan.
  2. Stalviršio sala. Sala dažnai įrengiama virtuvės centre ir yra savarankiška darbo zona. Toks stalviršis gali būti naudojamas maisto ruošimui, valgomojo stalui arba baro stalui, virtuvės reikmenų laikymo vietai. Stalviršį-salą galima įrengti erdviose virtuvėse, kurių plotas leidžia patalpinti konstrukciją neprarandant kambario jaukumo.
  3. Stalviršis su palange. Stalviršis, sujungtas su palange, leidžia taupyti virtuvės erdvę, todėl idealiai tinka mažoms virtuvėms. Šiuo atveju stalviršis pasislenka link lango, todėl gamindami maistą dienos metu galite užtikrinti natūralią šviesą ir gauti gana platų ir patogų konstrukcijos darbo paviršių.
  4. Stalviršis su baro prekystaliu. Įvairūs stalviršių su baru išdėstymo variantai leidžia sukurti stilingus virtuvės interjero projektus, kurie puikiai dera prie šiuolaikinės minimalizmo koncepcijos. Praktiškiausias sprendimas, kai stalviršio konstrukcija virsta baro prekystaliu ant konsolinių kojelių. Šis interjero elementas sėkmingai pakeičia darbo zoną ir valgomojo stalą, o studijos tipo butuose jis gali tarnauti kaip sąlyginis virtuvės ir gyvenamosios erdvės atskyrimas.
  5. Stalviršis su vandens kanalais. Tokių stalviršių dizaino ypatybė yra ta, kad paviršius išfrezuotas tam tikroje srityje, esančioje kampu. Dėl to ant paviršiaus patekęs vanduo greitai nuteka atgal į kriauklę. Šis dizaino variantas tinka virtuvėms, kuriose savininkas nori užtikrinti ergonomišką interjero dizainą + nuolatinį sausumą aplink kriauklę. Gaminys atrodo stilingai ir puikiai dera prie bet kokio stiliaus patalpos dizaino.
  6. Stalviršis su “neišsiliejusiu” kraštu. “Neišsiliejantis” kraštas – tai specialus kraštas, kuris apsaugo virtuvės baldus nuo vandens patekimo ant fasado. Tokio tipo briauna yra aplink visą stalviršio perimetrą, pagaminta kaip nedidelis sustorėjimas, kuris yra monolitinės struktūros dalis. Dėl to kraštas atrodo organiškai, o darbo zonos funkcionalumas gerokai padidėja.
  7. Stalviršis su kaitvietėmis. Į stalviršio paviršių šalia kaitlentės įmontuoto specialaus karštųjų plokščių laikiklio vieta užtikrins dirbtinio akmens gaminio patogumą ir saugumą ir taps nepakeičiamu kiekvienos virtuvės aksesuaru. Laikikliai gali būti įvairių konfigūracijų ir dydžių, jie gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.
  8. Radiusas stalviršis. Gaminys numato apvalių arba ovalių elementų, išgaubtų ir įgaubtų formų, sklandžiai tekančių linijų buvimą dizaine. Aštrių kampų nebuvimas pašalina susižalojimo ar sumušimo riziką. Radiuso stalviršiai turi būti derinami su kitais interjero elementais, puikiai derėti prie klasikinės ar modernios virtuvės dizaino.
  9. Kampinis stalviršis. Kampinis stalviršio dizainas leidžia maksimaliai išnaudoti dvi darbo zonas, taip padidinant jo funkcionalumą. Rekomenduojamas nedidelių matmenų virtuvėms, tačiau jo dizainą galima integruoti į bet kokio stiliaus patalpas. Be to, gaminys leidžia net ir mažose virtuvėse įrengti funkcionalų baldą, sutaupyti naudingos erdvės ir vizualiai ją praplėsti.
  10. U formos stalviršis. Pasirinkus U formos stalviršio versiją, darbo zonos ir virtuvės reikmenų laikymo vietos bus išdėstytos palei tris virtuvės sienas. Toks išplanavimas leis efektyviai išdėstyti visus buitinius prietaisus, valgomojo zoną ir interjero elementus, jei patalpos plotas didesnis nei 10-12 kvadratinių metrų.

 Gerai žinoma Vilniaus įmonė UAB “Baldų arsenalas” padės jums parengti virtuvės projektą ir pagamins išskirtinius baldus. Pas mus rasite aukščiausią kokybę, geriausias kainas ir geriausią aptarnavimą.