Teigiami nestandartinių virtuvės baldų pirkimo aspektai

Visi sutiks, kad virtuvė yra svarbi namo ar buto dalis. Kai kurioms šeimoms ji turi beveik ritualinę reikšmę. Svečiai pirmiausia priimami virtuvėje, kur šeima susirenka bendrai pavalgyti ir pabendrauti.

Virtuvės komplektų tipai 

Šiuolaikiniai baldų gamintojai gali gaminti skirtingus virtuvės baldų variantus, priklausomai nuo patalpos dizaino, jos dydžio ir konfigūracijos. Dabar galima rasti šių tipų rinkinių:

  1. U formos. Baldai išdėstomi raidės forma – U. Tai galima daryti didelėse patalpose, norint jas padalyti į atskiras zonas.
  2. Kampinis. Labiau tinka palyginti nedideliems, kvadratiniams kambariams. Sudarykite kampinio plano viršutinės ir apatinės eilių sekcijas. Dažniausiai kampe įrengiama kriauklė. Ja patogiau naudotis ir galima sutaupyti vietos.
  3. Dviejų eilių. Kartais siaurose ar nestandartinėse virtuvėse baldai išdėstomi priešais, tarsi dviem eilėmis.
  4. Linijinis. Dažniausiai naudojamos nedidelėms patalpoms išdėstyti, kai darbo zona yra prie vienos sienos. Jos dar vadinamos tiesiomis. Tokiuose komplektuose nėra kampinių sekcijų.

Pagal užsakymą pagamintų virtuvės baldų privalumai

Visų pirma, pagal užsakymą pagaminti baldai bet kuriuo atveju derės prie bendro kambario dizaino, net jei kambarys yra standartinio dydžio. Tarp akivaizdžių privalumų yra šie:

  • optimalus išdėstymas, kuriame atsižvelgiama į visus niuansus ir taupoma naudingoji erdvė;
  • pagal užsakymą gali būti pagamintos pagal individualų užsakymą pagamintos organizatoriaus spintelės, kurios bus labai funkcionalios ir jose bus galima kuo efektyviau išdėstyti virtuvės reikmenis;
  • gamintojai gali pasiūlyti platų fasadų ir karkaso dalių medžiagų asortimentą. Kartu galima derinti skirtingas medžiagas ir sukurti praktišką komplektą;
  • galite pasigaminti nestandartinę virtuvę pagal individualų dizainą. Kartu kokybė visada bus aukšta, nes dirba kvalifikuoti ir patyrę meistrai.

Daugelis žmonių mano, kad nestandartinės virtuvės kaina yra labai didelė. Iš tikrųjų, jei norite, galite rinktis bet kokį variantą, taip pat ir biudžetinį.    

Virtuvės baldu gamyba Vilniuje

Populiarus ir gerą reputaciją turintis nestandartinių virtuvės baldų gamintojas Vilniuje yra UAB “Baldų arsenalas”. Jau daugiau kaip dvidešimt metų profesionaliai projektuojame ir gaminame kokybiškus ir stilingus baldus. Įmonės interneto svetainėje galite susipažinti su kai kuriais UAB “Baldų arsenalas” gaminamų baldų variantais. Teikiame ne tik baldus, bet ir šiuolaikiškas paslaugas: baldų projektavimą, gamybą, pristatymą ir montavimą “iki raktų”.

Esame įsikūrę adresu: Vilniaus miesto savivaldybė, Šv: Kubiliaus g. 3, Šiaurės miestelis, Vilnius. Telefonas pasiteirauti: +370 637 66669.