Svetainės baldai

Svetainė užima centrinę vietą bet kuriame kambaryje. Jame vyksta iškilmingiausi savininkų įvykiai. Čia priimami svečiai, dažnai švenčiamos šventės, visa šeima kartu leidžia laisvalaikį. Todėl gyvenamojo kambario interjerą reikia kurti ir parinkti ypač apgalvotai.

Pigūs svetainės baldai

Seniai praėjo gremėzdiškų, nepatogių, vienodų baldų laikai. Šiuolaikiniai svetainės baldai turi visiškai atitikti patogumo, funkcionalumo, stiliaus ir vietos harmonijos reikalavimus. Pažanga nestovi vietoje, tai galioja ir statyboms. Šiuolaikiniai kambarių išplanavimai išsiskiria įvairove ir individualumu. Todėl pagal standartinius standartus konvejeriu gaminami svetainės baldai su ribotais spalviniais ir stilistiniais sprendimais daugeliu atvejų netinka nei pagal dydį, nei pagal dizainą, o dažnai tiesiog nedera prie architektūros. Kur kas paprasčiau ir pigiau pirkti pagal užsakymą pagamintus baldus. Taip tikrai sutaupysite laiko ir pinigų, kuriuos sugaištumėte rinkdamiesi iš to, ką turite, taip pat matuodami ir derindami tai, kas netinka. Tuo pat metu užsisakydami baldus iš gamintojo galiausiai gausite tai, ko norėjote, ir nė sekundės nesigailėsite dėl išleistų pinigų.  Baldų kaina tiesiogiai priklauso nuo pasirinktos medžiagos, iš kurios jie pagaminti.

Baldams gaminti dažniausiai naudojamos šios medžiagos:

– Medžio drožlių plokštės laminatas. Ši medžiaga yra pagaminta iš drožlių, kurios suspaudžiamos klijais. Gautas lakštas padengiamas fanera arba plėvele, kuri apsaugo pagrindą nuo drėgmės ir pažeidimų. Filmas taip pat atlieka dekoratyvinę funkciją.

– MDF. Jis gaminamas iš drožlių, kurios sumaišomos su polimerine derva ir presuojamos.  Ši medžiaga yra brangesnė už medžio drožlių plokštę. Paprastai jis naudojamas baldų fasadams kurti.

– Natūrali mediena. Patvari ir ilgaamžė medžiaga, nekenksminga aplinkai, atrodo kilniai ir elegantiškai. Tačiau kaina yra brangesnė.

Taip pat naudojamas metalas, sluoksniai, stiklas.

Svetainės baldų gamyba Vilniuje

Vilniuje yra pakankamai baldų gamintojų, tačiau ne visi jie turi modernią įrangą ir dirba su kokybiškomis medžiagomis. Ir paslauga kiekvienam yra skirtinga. Todėl svarbu pasirinkti sąžiningą gamintoją, kuris nuolat žengia koja kojon su pažangiomis technologijomis ir turi rimtą teigiamą reputaciją tarp klientų.

UAB “Baldų arsenalas”, įsikūrusi adresu: Kubiliaus g. 3, Šiaurės miestelis, Vilnius, baldų gamybos rinkoje veikia jau 20 metų. Įmonė specializuojasi nestandartinių, individualių bet kokio stiliaus ir dizaino baldų gamyboje. Moderniausia įranga, kokybiškos sertifikuotos medžiagos, kvalifikuoti darbuotojai leidžia mums gaminti gaminius, kuriuos drąsiai galima vadinti meno kūriniais. 

Taip pat teikiame visas paslaugas – nuo matavimų ir projektavimo iki pagamintų baldų montavimo kliento namuose.Svetainės baldus pagal užsisakyti mūsų svetainėje arba paskambinti kontaktiniu telefono numeriu.  Įmonės dizaineriai su jumis susisieks, kad išsiaiškintų detales ir suderintų matavimų datą ir laiką. Svetainės baldų kainą su jumis taip pat suderins mūsų specialistai. Mes tikrai padėsime jums sukurti geriausią baldų dizainą už geriausią kainą.