Svetainės baldai pagal užsakymą. Ką reikia žinoti?

Išsirinkti svetainės baldus nėra lengva: jie turi būti gražūs, reprezentatyvūs ir kartu patogūs. Kaip nustatyti, kuris variantas jums tinka?

Reikalingi baldai

Daugumoje butų svetainė nėra tik kambarys, skirtas priimti svečius ar leisti laiką kartu šeimoje. Dėl ribotos erdvės svetainę būtina naudoti ir kai kuriems daiktams laikyti, todėl prireiks įvairių spintų ir komodų. Be to, reikia pasirūpinti minkštaisiais baldais – jaukiomis sofomis ir foteliais, ant kurių galėsite susodinti ir svečius, ir šeimininkus. Kartais svetainė būna ir kieno nors miegamasis, todėl sofa gali būti sulankstoma ir vakarais virsti pilnaverte lova. 

Kalbant apie korpusinius baldus, svetainėje turėtų būti

– žurnalinis staliukas. Ant jo galima žaisti stalo žaidimus, laikyti žurnalus ar televizoriaus nuotolinio valdymo pultelį. Čia taip pat galite pastatyti puodelius draugiškam arbatos vakarėliui. Be to, originalaus dizaino staliukas bus puikus dekoratyvinis kambario priedas, net jei kitos jo funkcijos jūsų nedomina;

– televizoriaus stovas. Net jei esate aistringas sieninių televizorių gerbėjas, jums vis tiek prireiks televizoriaus stovo po jais. Ant jo galite pastatyti grotuvą, vieną iš garso sistemos garsiakalbių ar kitą papildomą įrangą. Čia taip pat galima laikyti diskus su mėgstamais filmais;

– spintos daiktams laikyti. Tai, kas neskirta smalsioms akims, bus saugiai paslėpta už aklinų durelių. Įvairius suvenyrus, nuotraukas, knygas galima laikyti atvirų lentynų lentynose arba vitrinose su permatomo stiklo durelėmis;

– spintose arba komodose. Graži, erdvi komoda leis svetainėje laikyti daugiau daiktų. Be to, komodos dėka galite atsisakyti didelių gabaritų spintelių ir rinktis mažas ir elegantiškas, paskirstydami daiktus komodos lentynose ir stalčiuose;

– atlenkiamos lentynos arba spintelės. Šie baldai yra neprivalomi. Jie pravers, jei norėsite svetainėje įrengti daugiau vietos daiktams laikyti.

Svetainės baldai pagal užsakymą. Kaip išsirinkti?

Svetainės baldus galite rinktis po vieną elementą: stalą, televizoriaus staliuką, pakabinamas lentynas ir pan. Taip galite sukurti įdomų eklektišką interjerą, nepanašų į nieką kitą. Tačiau eklektika yra kaprizingas stilius, todėl menkiausia baldų pasirinkimo klaida gali sugadinti visą įspūdį. Be to, daugelis žmonių mieliau perka suderintus baldų ansamblius, pagamintus iš tos pačios medžiagos ir turinčius tą patį dekorą. Tokiu atveju geriau atkreipti dėmesį į modulinius baldų komplektus. Juos sudaro visi būtini interjero elementai, kartais net kelių variantų. Atsižvelgdami į savo norus ir kambario dydį, galite įsigyti visą komplektą arba apsiriboti keliais jo elementais. Galite savo nuožiūra kambaryje išdėstyti atskirus tarpusavyje derančius baldus, o vėliau juos papildyti kitais komplekto elementais.

Kitas populiarus svetainės įrengimo variantas – įsigyti sieninę sekciją. Nusprendę įsigyti svetainės sieninę sekciją, išvengsite būtinybės pirkti atskiras spinteles, lentynas ir galvoti apie erdvės organizavimą. Sekcija gali sėkmingai pakeisti daugumą kitų baldų, išskyrus žurnalinį staliuką. Toks dizainas gali padėti sutaupyti vietos, tačiau tik tuo atveju, jei kambario konfigūracija yra tinkama konkrečios sienelės vietai. Daugelis gražių sekcijų gali būti per didelės mažiems kambariams. Be to, sienelė neleidžia jos pertvarkyti: ją galima tik perkelti į kitą svetainės pusę. Kartais sienos yra modulinio komplekto dalis.

Gerai žinoma UAB “Baldų arsenalas” baldų įmonė “Baldų arsenalas” siūlo pagal užsakymą pagamintus modernius spygliuotus baldus. Garantuojame savo baldų kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir unikalumą. Mūsų svetainės baldų kainos yra optimaliausios. Skambinkite mums telefonu +370 637 66669 arba palikite užklausą svetainėje.