Svetainės baldai. Kuris yra geresnis?

Svetainė yra pagrindinė namo ar buto vieta. Čia vyksta iškilmingiausi įvykiai: gimtadieniai, susitikimai su draugais ir giminaičiais ir pan. Net ir laisvalaikis šeimos rate taip pat vyksta gyvenamajame kambaryje. Tai tarsi savininkų vizitinė kortelė, atspindinti jų požiūrį į gyvenimą ir pomėgius. Todėl svetainės baldai turėtų būti ypatingi. Yra įvairių baldų dizaino stilių ir kiekvienas jų yra unikalus. Tarp jų populiarūs tokie stiliai kaip modernus, aukštųjų technologijų, klasikinis, angliškas stilius, skandinaviškas, minimalizmas, Provanso stilius.

Taigi trumpai apžvelkime kiekvieno stiliaus ypatybes.

Svetainės baldai – modernūs

Pagrindiniai šio stiliaus bruožai – praktiškumas ir funkcionalumas. Jame darniai dera elegantiškas paprastumas ir rafinuotumas. Tuo pačiu metu dizaine neleidžiama naudoti daug ryškių akcentų. Šio stiliaus baldams gaminti naudojamas metalas, stiklas, oda.

Hi-tech stiliaus baldai

Šis stilius žada maksimalų komfortą su minimaliu priedų ir dizaino efektų kiekiu. Tokiuose balduose nėra nieko nereikalingo, kas atima ar apkrauna erdvę. Aukštųjų technologijų skiriamasis bruožas – tiesios linijos ir paprastos formos. Vyrauja lygūs ir blizgūs paviršiai. Tokiems baldams gaminti dažniausiai naudojama mediena, stiklas ir plastikas.

Klasikiniai svetainės baldai

Pagrindinis klasikinio stiliaus bruožas – brangūs aksesuarai, išskirtinė furnitūra. Šis stilius įkūnija aristokratiškumą ir statusą. Baldų gamybai naudojami brangūs audiniai, elitinės medienos rūšys, dažnai brangieji metalai. Viskas turėtų būti natūralu. Todėl turite būti pasirengę, kad tokių baldų kaina bus tinkama.

Angliškas stilius

Pats stiliaus pavadinimas rodo, kad jis atspindi anglišką eleganciją ir santūrumą. Tačiau kartu jame yra pakankamai dekoratyvinių elementų. Angliško stiliaus baldai – tai kilnumas ir jaukumas. Baldams gaminti naudojama brangi mediena.

Skandinaviško stiliaus svetainės

Šis stilius – tai daug šviesos, šviesių spalvų, elegancijos ir dizaino paprastumo. Tokių baldų ypatybė – nedidelis kavos staliukas ir didelė sofa. Audiniai apmušalams yra natūralūs: šviesios spalvos linas, medvilnė arba satinas.

Minimalizmas

Minimalistinio stiliaus svetainės baldai – tai harmoningas dizaino paprastumo, elegancijos, patogumo ir maksimalaus funkcionalumo derinys be jokių įmantrybių.

Provanso stiliaus baldai

Numatyta, kad toks poveikis gali būti naudojamas dekore kaip dirbtinis baldų senėjimas. Naudojamos šviesios spalvos, kurios turėtų pabrėžti Prancūzijos paprastumą, patogumą, romantiką ir gaivumą. Pastelinės spalvos naudojamos kartu su kontrastingais atspalviais. Jis pagamintas iš natūralių medžiagų.

Gerai žinoma įmonė UAB “Baldų arsenalas” užsiima nestandartinių svetainės baldų gamyba pagal užsakymą. Didelė patirtis, bendradarbiavimas su pirmaujančiais žaliavų ir komponentų tiekėjais, moderni gamyba ir profesionali komanda leidžia mums be problemų pagaminti bet kokio stiliaus baldus, užtikrinant kokybę ir terminus.

Kaip užsisakyti nestandartinius svetainės baldus “Baldų arsenale”

Svetainės baldų užsakymą galite pateikti mūsų svetainėje naudodami formą: “baldų skaičiuoklė”. Taip pat galite paskambinti mūsų kontaktiniu telefono numeriu arba atsiųsti el. laišką.

Svetainės baldų gamyba pagal užsakymą mūsų įmonėje vykdoma klientui patogiausiomis sąlygomis.

Įmonės specialistai nedelsdami su jumis susisieks ir patikslins informaciją bei susitars dėl dizainerio vizito.

Mūsų baldai ir aptarnavimas visada patogūs.