Svetainės baldai. Baldų sienelės pasirinkimas.

Tinkamas svetainės dizainas atlieka labai svarbų vaidmenį kuriant jaukią atmosferą, kurioje šeima ir svečiai praleidžia didžiąją laiko dalį. Daugiafunkcinė spinta – sienelė gali ne tik sutalpinti viską, ko reikia šeimininkams, bet ir pabrėžti interjero stilių bei suteikti jam išskirtinumo.

Išsirinkti sieną svetainėje – sunki užduotis. Šis elementas dažnai yra vienas iš pagrindinių interjero dizaino kūrimo elementų. Ją reikia pasirinkti tinkamo stiliaus, dydžio ir formos, kad ji harmoningai įsilietų į kambario interjerą. Be to, svetainės siena atlieka ir funkcinį vaidmenį – joje galima pastatyti prietaisus ir laikyti daiktus. Todėl perkant baldus svarbu pasirinkti praktišką ir ergonomišką variantą.

Kaip išsirinkti svetainės baldus 

Svetainės sienelę turėtumėte pradėti rinktis nuo to, kad nustatytumėte, kas joje turėtų būti laikoma: knygos, indai, patalynė ir kiti daiktai. Nuo to priklauso baldų dizainas (lentynų ir stalčių dydis, jų skaičius ir vieta). Jei sienelėje planuojate sudėti daiktus, kurie nėra skirti viešai apžiūrai, turėtumėte rinktis variantą be stiklinių vitrinų.

Kitas žingsnis – pasirinkti baldų tipą: korpusiniai ar moduliniai.  Šiuo atveju reikia vadovautis svetainės dydžiu ir konfigūracija, taip pat įvertinti abiejų baldų tipų privalumus ir trūkumus.

  1. Modulinę sienelę daug lengviau įrengti nei korpusinę, nes ją sudaro atskiri elementai. Be to, prireikus modulius galima sukeisti vietomis be meistro pagalbos.
  2. Korpusiniai variantai yra stacionaresni ir juos gali montuoti tik meistras. 

Spintos sienelė gali būti tiesi, kampinė, L formos, U formos. Pirkdami arba užsakydami ją atskirai, turite atsižvelgti į svetainės plotą ir formą. Jei kambarys nedidelis ir stačiakampis, sekcijas reikėtų išdėstyti vienoje linijoje. 

Didelio ploto privalumai leidžia baldus išdėstyti bet kaip, priklausomai nuo konfigūracijos (L ir U formos išdėstymas).

Šiuolaikiniuose modeliuose originaliai derinami žemi ir aukšti moduliai. Gerai atrodo kampiniai elementai. Kai kuriose sienose yra įmontuota drabužių spinta. 

Turėtumėte atkreipti dėmesį į montavimo principą. Yra variantų su baldų išdėstymu ant grindų ir sienų. Komplektai su sieninėmis spintelėmis atrodo moderniau ir originaliau. Tačiau būtina atsižvelgti į kambario sienų laikomąją galią ir apskaičiuoti apkrovą, kitaip gali kilti problemų dėl interjero elementų išdėstymo.  

Kitas svarbus parametras yra medžiaga. Baldai gaminami iš įvairių žaliavų: visų pirma, be natūralios medienos, labai populiarios medžio drožlių plokštės, medžio drožlių plokštės ir MDF. 

Pirmaujanti baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” siūlo užsisakyti pigius svetainės baldus pagal individualų projektą. Mūsų dizaineriai jums parengs unikalų svetainės baldų projektą. Užsakymus vykdome efektyviai ir laiku. Mūsų specialistai taip pat pristato ir sumontuoja pagamintus baldus. Su UAB “Baldų arsenalas” tai nebrangu, greita ir patogu.