Spintų gamyba Vilniuje. Prieškambario baldų ypatybės.

Buto ar namo įrengimo rūpesčiai yra įdomūs ir malonūs. Nieko nėra geriau už atnaujintą interjerą, kuriame galima lengviau kvėpuoti ir linksmiau gyventi. Nepaisant baldų rinkos pasiūlymų įvairovės, dauguma pirkėjų pirmenybę teikia korpusiniams baldams. Ir tai visiškai natūralu, nes šio tipo interjero baldai turi didžiulių privalumų, leidžiančių sukurti patogų, gražų ir modernų interjerą. 

Korpusinių baldų tipai

 Kabinetiniai baldai – tai, kalbant faktų kalba, iš įvairių medžiagų pagamintas stalių gaminys, turintis korpusą (pagrindą) ir vietą daiktams laikyti. Apibrėžti šią didžiulę baldų kategoriją gana sunku, nes ji apima daugybę skirtingo funkcionalumo patalpų apstatymo variantų. Populiarus ir “modulinių baldų” apibrėžimas, nes tokios sistemos leidžia sukurti interjero sprendimą iš įvairių komponentų ar modulių. 

Svarbus mūsų klasifikacijos niuansas yra gamyboje naudojama medžiaga. Pagal jos tipus išskiriami šie korpusinių baldų tipai: 

  1. Pagamintos iš natūralaus medžio masyvo. 
  2. Iš medžio drožlių plokštės ir MDF (nebijokite abejotinos šios medžiagos kokybės, šiuolaikinių tipų plokštės iš medienos žaliavų pasižymi tvirtumu ir atsparumu dilimui). 
  3. Kitos medžiagos – metalas, plastikas, stiklas ir kt. 

Medžio drožlių plokštės ir MDF baldai priklauso prieinamiausių kainų kategorijai. Tačiau kartu jie daug metų tarnaus savininkams, išlaikydami puikų vaizdą. 

Prieškambario baldų tipus gana lengva nustatyti pagal jų paskirtį. Patogumo dėlei galima nusakyti šias kategorijas: 

  • didžiausia yra baldų sienelė. Tai puikus pasirinkimas, ypač didelėms patalpoms, nepriklausomai nuo savininkų stiliaus pageidavimų. Sienai priskiriami šie spintos elementai: spintos, penalai, įvairios lentynos ir pan; 
  • drabužių spinta “skyrius” populiariausių korpusinių baldų elementų. Jie idealiai tinka prieškambaryje, gali tapti jaukaus miegamojo akcentu arba funkcionaliu privalumu vaikų kambaryje. Didžiulis privalumas – fantastiška pasirinkimo galimybių įvairovė. Dydžių, formų, spalvų, dizainų, dizaino radinių. Visa tai banalią spintą stebuklingai paverčia tikru meno kūriniu. Joje galima sutalpinti pakankamą kiekį drabužių, avalynės, patalynės, knygų ir pan;
  • mažesnių formų. Tai komodos, tualetiniai staliukai, pakabinamos spintelės, stilingos lentynos, kuriomis galima įdomiai suskirstyti kambarį. 

Kaip išsirinkti korpusinius baldus? 

Kad gerai pasirinktumėte ir ilgus metus džiugintumėte savo šeimą bei svečius, reikia apgalvoti pirkinį ir atsižvelgti į kambario ypatybes. Sėkmės pagrindas – teisingi išmatavimai ir baldų funkcionalumas. Sunkiausia tinkamai įrengti prieškambarį. Juk čia, ribotoje erdvėje, turi būti kur laikyti drabužius, batus, skėčius ir kitus daiktus, o patalpos estetinis vaizdas turi atitikti reikalavimus. Norėdami išspręsti visas šias problemas, baldų gamintojo specialistai jūsų prieškambariui parinks korpusinių baldų sistemą. Be funkcionalumo ir stiliaus, taip pat svarbūs praktiniai pasirinkimo niuansai. Pavyzdžiui, jei kambaryje trūksta saulės šviesos ir ryškūs spinduliai retai į jį patenka, rinkitės šviesią aplinką: baltą, dramblio kaulo, alyvuogių ar švelniai pilkos spalvos atspalvių. Tokiame fone palankiai atrodo kontrastingi elementai ir detalės, pavyzdžiui, furnitūra. 

Kur nusipirkti koridoriaus spintą Vilniuje?

Geriausias prieškambario spintas ir kitus korpusinius baldus galite užsisakyti ir įsigyti ne tik UAB “Baldų arsenalas”. Dvidešimties metų patirtis ir modernios gamybinės patalpos leidžia mums garantuoti ne tik aukštą gaminių kokybę, patikimumą ir įmantrumą, bet ir užtikrinti puikų aptarnavimo lygį – nuo matavimų atlikimo ir baldų projekto parengimo iki gatavų baldų sumontavimo kliento patalpose.