Spintų gamyba Vilniuje. Iš kur užsisakyti.

Kad ir koks kūrybingas ar modernus būtų interjeras, be erdvios spintos neapsieisite. Labai svarbu, kad buto baldai būtų praktiški, funkcionalūs ir patogūs. Nepamirškite ir estetinio aspekto, nes stilingi baldai sėkmingai pabrėžia pasirinktą interjero koncepciją.  Aukštos kokybės pagal užsakymą pagamintos spintos garantuotai taps vertinga buto, privataus namo ar biuro puošmena ir suteiks galimybę patogiai laikyti drabužius ir įvairius daiktus.

Spintų gamintojai Vilniuje gali patenkinti bet kokius klientų pageidavimus dėl baldų. Tačiau verta kreiptis į laiko ir klientų patirties patikrintas baldų įmones. Ne visi Vilniaus baldų rinkos atstovai yra techniškai pajėgūs užtikrinti gaminių kokybę ir asortimentą.

UAB “Baldų arsenalas” yra gerai žinoma, 20 metų patirtį turinti korpusinių baldų gamintoja Vilniuje. Turime aukštos kvalifikacijos ir profesionalius baldų surinkėjus, modernią įrangą, aukštos kokybės medžiagas ir furnitūrą. Specializuojamės nestandartinių korpusinių baldų gamyboje, įskaitant bet kokio dydžio ir bet kokios konfigūracijos spintas pagal užsakymą. 

Norėdami užsisakyti unikalias ir stilingas spintas iš UAB “Baldų arsenalas”, tiesiog palikite savo duomenis mūsų svetainėje, paspaudę “baldų skaičiuoklė”, arba paskambinkite mums.  

Tada mes:

 1. Mes Jums paskambiname ir suderiname patogų laiką, kada galėsime atvykti pas Jus aptarti užsakymą ir atlikti matavimus.
 2. Jums patogiu laiku atvyksta dizaineris ir nemokamai atlieka atitinkamus spintos erdvės matavimus. Jis taip pat užrašo jūsų pageidavimus ir detales. Aptariamas preliminarus eskizas.
 3. Kartu su jumis parengiamas ir patvirtinamas galutinis spintos projektas. Taip pat sudaroma baldų gamybos sutartis, kurioje nurodomas parengtas projektas, medžiagų sąrašas, užsakymo terminas, darbų kaina.
 4. Spintos gaminamos per nustatytą terminą iš sutartų medžiagų ir furnitūros.
 5. Kokybiškos spintos pristatymas ir surinkimas “iki raktų”.

Kokią prieškambario, svetainės ir miegamojo spintą užsisakyti

 UAB “Baldų arsenalas” kataloge rasite bet kokios rūšies spintos variantų: 

 •  kompaktiškas arba dideles pilnos sienos spintas;
 • kampinės ir tiesios;
 • su matiniais, blizgiais ar veidrodiniais fasadais.

Spintų pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių. Svarbu atsižvelgti į laisvą grindų plotą, patalpos dizainą, daiktų, kurie joje bus laikomi, skaičių ir savo biudžetą.

Baldų įmonė UAB Baldų arsenalas siūlo bet kokius modernius ir populiariausius variantus. Pavyzdžiui: “Baldai su staltiesėmis, kurie gali būti naudojami kaip atskiri baldai, pvz: 

 • korpusinius ir modulinius; 
 • kampines ir tiesias; 
 • su pasukamomis ir stumdomomis sistemomis; 
 • su fasadais su fototapetu, veidrodžiu, originaliu raštu ir pan.

Tačiau pagrindinis mūsų įmonės privalumas – jūsų dizaino sprendimų ir pageidavimų įgyvendinimas.

Taigi kreipkitės į mus, mes įgyvendinsime jūsų svajonę geriau nei bet kas kitas Vilniuje.