Šiuolaikinių virtuvės baldų parduotuvių asortimente – įvairūs virtuvės kampai.

Šiuolaikiniai virtuvės baldai stebina vaizduotę savo sprendimų ir stilių įvairove. Kartu kiekviena virtuvė yra griežtai individuali. Ne išimtis ir toks svarbus valgomojo zonos baldų elementas kaip virtuvės kampas. Šio tipo virtuvės baldai yra tikras komforto ir minimalizmo virtuvėje įsikūnijimas. Jo pagalba galima sukurti jaukumą net ir nedidelėje patalpoje, o tai idealiai tinka daugumai nedidelių butų savininkų. 

Iš ko susideda virtuvės kampas?

Virtuvės kampai gali būti gaminami kaip modulinės sistemos, įsigyjami kaip visuma, taip pat yra variantų su įeinančiu stalu. Pagrindas yra L formos konstrukcija, atliekanti sofos funkciją. Dažniausiai tai būna ne sofa, o kampinis otomanas. Nors yra modelių su sulankstomuoju mechanizmu, kurie gali keisti savo konfigūraciją ir sukurti vadinamąją “svečių lovą”. Minkšti kampinės sofos apmušalai suteikia malonų lytėjimą, kurio pakanka, kad sėdėti būtų patogu. Kartu su kampu gali būti tiekiamas stalas ir papildomos sėdimos vietos (kėdės ir taburetės).

Kampų tipai virtuvės baldų kataloge 

Šio tipo baldų paklausą greitai pastebėjo baldų gamintojai, todėl rinkoje atsirado didelė virtuvės kampų įvairovė. Dabar galite rinktis bet kokio tipo, konfigūracijos ir savybių modelį, įskaitant individualius sprendimus.

  1. Atskiras virtuvinis kampas. Tai klasikinis variantas, kuriame dera minimalizmas ir praktiškumas. Konstrukcija – tai sofa otomanas. Kartais joje gali būti įrengta transformavimo sistema.

Privalumai: virtuvėje užima minimalią erdvę; turi pakankamai funkcionalumo; kaina mažesnė nei sukomplektuotų ir modulinių modelių.

Trūkumai: funkcionalumas apsiriboja tik sofa; į komplektą neįeina valgomojo stalas.

Šis formatas tinka tiems, kurie nori stalą įsigyti atskirai arba kuriems jo visai nereikia.

  1. Virtuvės kampas sukomplektuotas su stalu. Nuo ankstesnio varianto jis skiriasi tuo, kad komplekte yra stalas ir kėdės arba taburetės. Tai maksimalaus funkcionalumo konfigūracija, kuriai nereikia papildomos įrangos.

Privalumai: tinka šeimos šventei; prie stalo galite priimti svečius; maksimalus funkcionalumas.

Trūkumai: toks komplektas kainuoja brangiau; reikia daugiau laisvos vietos.

Virtuvėlė su stalu ir kėdėmis užtikrina maksimalų funkcionalumą.

  1. Modulinis kampelis. Pravartu įsigyti virtuvės kampą, kurio konfigūraciją galima keisti dėl pridedamų elementų. Kampinis variantas leidžia lengvai sukurti kairįjį ir dešinįjį variantus.

Privalumai: universalumas; galite keisti kampo vietą; lengviau pritaikyti dizainą prie virtuvės parametrų.

Trūkumai: palyginti didelė kaina.

  1. Transformatorius su lova. Tai kampas su sulankstomuoju mechanizmu. Tokie modeliai leidžia įrengti papildomą lovą, pavyzdžiui, svečiams.

Privalumai: sulankstomas mechanizmas keičia sėdynės konfigūraciją, taip sukuriama miegamoji vieta.

Trūkumai: standartiniai modeliai paprastai neturi stalo ir kėdžių; šis variantas yra didesnis; kainuoja brangiau.

  Baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” siūlo moderniausius baldus, įskaitant virtuvės baldus, pagal jūsų asmeninį projektą pagal užsakymą. Dvidešimties metų įmonės patirtis leidžia kokybiškai ir per trumpiausią laiką įgyvendinti bet kokį individualų baldų projektą. UAB “Baldų arsenalas” pagal klientų užsakymus parduodamų virtuvės baldų katalogą galite rasti mūsų interneto svetainėje.