Šiuolaikiniai virtuvės rinkinių formatai. UAB “Baldų arsenalas” virtuvių katalogas su kainomis

Pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiriama virtuvių dizainui ir įrangai, o rinkoje gausu įvairių tokios svarbios namų patalpos įrengimo variantų. Todėl išsirinkti virtuvės baldus tampa vis lengviau ir įdomiau. Jie gali būti parduodami paruoštais komplektais, moduliniais vienetais arba gaminami pagal užsakymą.

Šiuolaikinės virtuvės katalogas. Kokių formatų virtuvės baldų komplektų esama.

  1. Paruošti virtuvės korpusiniai baldai – tai komplektas, kurio konstrukcija yra vientisa. Į korpusinių baldų komplektą įeina standžios dalys. Tai pagrindiniai vientisos konstrukcijos elementai – šoninė ir galinė sienelės. Kartu šios dalys sudaro spintelę.      

Gatavi virtuvės baldų komplektų komplektai yra standartinio stačiakampio arba kampinio formato ir turi tiek privalumų, tiek trūkumų. Jų privalumai: 

  • trumpiausias įmanomas pirkimo ir montavimo laikas;
  • komplektą galima iš karto pamatyti, paliesti ir iš dalies išbandyti;
  • palyginti nedidelė kaina;
  • platus tokių virtuvių gamybai naudojamų medžiagų asortimentas.

Prie gatavų virtuvės komplektų trūkumų galima priskirti tai, kad jų beveik neįmanoma pritaikyti prie patalpos dydžio – visada lieka tam tikrų tarpų. Be to, serijiniai komplektai dažnai gaminami iš pačių pigiausių medžiagų, kurių fasadų paletė yra ribota. Taigi tokių pigių baldų tarnavimo laikas bus trumpas. Be to, lentynų spintose negalima pakeisti, todėl jos gali būti nepatogios naudotojams.

  1. Moduliniai virtuvės baldai – tai atskirų elementų, pagamintų pagal tą patį stilių, rinkinys. Juos galima naudoti atskirai arba iš jų sudaryti savo baldų derinius. Moduliarumas leidžia parodyti maksimalią vaizduotę ir kūrybiškumą. Kiti modulinių virtuvės baldų komplektų privalumai yra tai, kad juos galima sėkmingai išrikiuoti bet kokiame plote, o įsigijus kitą įmontuojamą elektros prietaisą, galima įsigyti papildomą modulį. Tačiau šis baldų formatas turi ir trūkumų:
  • tokio komplekto kaina yra didesnė nei standartinių ir priklauso nuo jo sudėties elementų skaičiaus ir tipo;
  • tokių baldų asortimentas palyginti nedidelis;
  • nestandartinių modulių užsakymas yra problemiškas.
  1. Nestandartinės virtuvės individualiems užsakymams. Šiandien tai idealiausias variantas, kurio dėka galite įgyvendinti savo norus, padaryti virtuvę kuo stilingesnę ir patogesnę. Be to, individualus požiūris leis pritaikyti komplekto kainą prie savo biudžeto.

Pirmaujanti Lietuvos baldų įmonė UAB Baldų arsenalas jau daugelį metų gamina aukštos kokybės baldus pagal individualų užsakymą. Mūsų dizaineriai padės visus jūsų pageidavimus paversti tikru dizaino projektu. Kvalifikuoti ir patyrę įmonės meistrai greitai įvykdys užsakymą ir įrengs jį jūsų namuose “iki raktų”. UAB “Baldų arsenalas” virtuvės baldų gamyboje naudoja tik aukštos kokybės medžiagas ir furnitūrą, todėl garantuoja savo gaminių tvirtumą ir ilgaamžiškumą. UAB “Baldų arsenalas” gaminamų virtuvių katalogą su kainomis galite peržiūrėti mūsų svetainėje. Patarimų galite gauti paskambinę kontaktiniu telefonu arba palikę užklausą svetainėje.