Šiuolaikiniai virtuves baldai. Aukštų spintų sistemos

Aukštos spintelės tiesiog skirtos dideliam kiekiui maisto produktų, virtuvės įrangos ir įrankių laikyti. Tačiau ką daryti, jei standartinės lentynos nėra labai patogios? Turėtumėte atkreipti dėmesį į aukštų stalčių sistemas. Tai stebėtinai naudingas įdaras, kuris padarys spintelę ergonomišką ir patogią. Šis variantas padeda išnaudoti visą laisvą virtuves baldais užimamą erdvę ir užtikrina visišką tvarką lentynose.

Aukštų stalčių sistemos: kokį mechanizmą pasirinkti

Šiuolaikinės ištraukiamos sistemos yra patogus įvairių dydžių spintelių užpildas. Įmontuotos lentynos gali būti naudojamos bet kokiam tikslui ir padės efektyviai organizuoti erdvę. Ištraukiamoji sistema leis kuo patogiau naudotis spinta. Pagrindinis tokių sistemų bruožas yra mechanizmas. Jie gali būti standartiniai arba nepriklausomi, su visišku arba daliniu ištraukimu ir pan.

Populiariausios yra virtuvės spintelės su šiais mechanizmais:

  1. Dispensa. Tai geriausias sprendimas siauriems moduliams. Ištraukę spintelę su lentynomis, galėsite visiškai pasiekti daiktus ar produktus iš abiejų pusių. Tokios sistemos idealiai tinka sausiems produktams, buteliams, prieskoniams ir kt. laikyti. Optimalus vidaus erdvės panaudojimas, reguliuojamas lentynų aukštis, tolygus ir tylus veikimas užtikrina maksimalią sandėliavimo talpą ir komfortą.  
  2. Swing – tai gana patogus atidarymo mechanizmas, kurį visiškai ištraukus galima pasiekti lentynose laikomus produktus ir priedus. Jis naudojamas priekinei daliai atidaryti ir nereikalauja vietos priešais spintelę. Jis idealiai tinka labai sunkiems frontams. Dėl pakreipiamo atidarymo vienu metu galima pasiekti visą spintelės turinį.
  3. ConvoyCentro. Mechanizmas išsiskiria savo dizainu ir neprilygstamomis techninėmis savybėmis. Dėl radikaliai naujo tvirtinimo viename taške principo lentynos yra tarsi nesvarumo būsenoje. Masyvus rėmas kartu su moderniu apatiniu bėgiu atlaiko labai dideles apkrovas. Mechanizmas tvirtinamas prie dugno ir prie spintelės viduje esančios papildomos lentynos, todėl tą patį rėmą galima naudoti skirtingo aukščio spintelėms, taip pasiekiant didesnį asortimentą užimant mažiau vietos. Dviguba smūgių slopinimo sistema švelniai stabdo judesį atidarant ir uždarant. Taip pat yra užrakto funkcija bet kurioje rėmo vietoje.
  4. Convoy Lavido. Šios sistemos dėka visus produktus pasieksite vienu ypu. Turėdami visą vaizdą ir galimybę prieiti iš abiejų pusių – visai kaip prekybos centro lentynose – galite laisvai nustatyti konteinerių rūšį, kiekį, informaciją ant etikečių. Tai palengvina darbą virtuvėje, taupo laiką ir leidžia kuo greičiau surasti ir panaudoti reikiamus produktus. Lakoniškas dizainas, laisvai reguliuojamas lentynų aukštis, dviguba amortizacijos sistema, užtikrinanti sklandų atidarymą ir uždarymą – kas gali būti geriau? Panašus mechanizmas – “Convoy Premio” – užtikrina automatinį išplėtimą. 
  5. Tandemas. Sistema primena erdvės organizavimą kaip šaldytuve, tačiau mechanizmas veikia nesumažinant temperatūros.

Ar moderni furnitūra ir mechanizmai turi įtakos virtuvės baldų kainai?

Žinoma, kiekvienas priedas, kiekvienas modernus mechanizmas ir įmontuota sistema turi įtakos virtuvės komplekto kainai. Tačiau dėl to tikrai neverta taupyti. Aukštos kokybės furnitūra ir medžiagos užtikrins jūsų baldų stilių, patikimumą ir ilgaamžiškumą. O modernios stumdomos sistemos užtikrins maksimalų funkcionalumą, patogumą ir komfortą gaminant maistą ir laikant maistą bei virtuvės reikmenis. 

Modernių baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” virtuvės baldus gamina jau daugiau kaip 20 metų. Puikiai žinome, ką reiškia geriausiai įrengti virtuves. Todėl siūlome kreiptis į mūsų dizainerius, kurie padės suprojektuoti būsimą virtuvę ir pasakys, kur galima sutaupyti, kad baldai būtų optimalūs kainos atžvilgiu, bet visada kokybiški ir patogūs. Gamybiniai pajėgumai ir geriausi pasaulyje komponentų bei medžiagų tiekėjai lemia, kad UAB “Baldų arsenalas” yra patikimas gamintojas Lietuvos baldų rinkoje.