Šiuolaikinės prieškambario baldų tendencijos

Prieškambaris yra pirmoji buto patalpa. Tradicija kurti tam tikrą šios patalpos interjerą atkeliavo iš Prancūzijos. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje kompetentingo interjero dizaino tendencija būdinga įvairių šalių gyventojams, nepriklausomai nuo geografinės padėties.

Šiuo metu yra šimtai prieškambario interjero kūrimo variantų. Vieną ar kitą variantą turėtumėte rinktis atsižvelgdami į savo skonį, naudojamas medžiagas, jų kokybę ir kainas. Jei norite sukurti modernų prieškambario dizainą, turėtumėte orientuotis į konkretų stilių, parengti baldų variantus, pagalvoti apie apdailos medžiagas ir dekoratyvines detales.

Prieškambario interjero dizaino idėjos 

Daugelyje senų pastatų dėl vietos taupymo prieškambaris užima labai mažą plotą. Tokiu atveju galima rekomenduoti prieškambario dizainą. Kadangi pagrindinis trūkumas yra tas, kad laisvos erdvės yra minimaliai, tam tikromis gudrybėmis galite ją vizualiai padidinti. Žinoma, turėsite pasistengti, kad erdvę išnaudotumėte maksimaliai.

  1. Vizualiai išplėskite plotą naudodami tinkamai suprojektuotą apšvietimą.
  2. Mažo prieškambario sunkumą galite susilpninti ir susidoroti su ribota erdve, jei naudosite šviesių atspalvių baldų medžiagas.
  3. Kompaktiškiems prieškambariams patogu naudoti spintas arba įmontuojamų baldų variantus. Veidrodžių buvimas, įskaitant veidrodinį spintų fasadą, taip pat padeda vizualiai padidinti patalpą.

Didelio prieškambario ar koridoriaus spintos

Jei prieškambario ar koridoriaus plotas didelis, jį galima padalyti į kelias zonas. Prie įėjimo pravers spinta-komoda, o kitoje dalyje galite pastatyti staliuką su foteliu, komodą ar naktinį staliuką. Toje pačioje kambario dalyje puikiai tiks įvairūs dekoratyviniai elementai: sieninis laikrodis, grindų vaza, paveikslas. Naudingą erdvę plačiame prieškambaryje galima panaudoti įvairioms lentynoms, sieninėms lentynoms, antresolėms.

Labai patogus ir pelningas elementas yra kampinė spinta, kuri, nepaisant savo kompaktiškumo, yra labai erdvi. Ne mažiau įspūdingai ir praktiškai atrodys atvira spinta. 

Prieškambario baldų derinimas

Daugiavaikei šeimai vienos spintos koridoriuje nepakanka. Kita patalpos įrengimo problema – jos neproporcingumas, per siauri praėjimai, mažas plotas ir pan. Tokiu atveju, siekdami maksimalaus jaukumo ir komforto, galite derinti skirtingus baldus į darnų ansamblį. Pavyzdžiui, spinta su sėdimąja dalimi arba batų spinta. 

Kad viskas būtų harmoninga, turėtumėte kreiptis pagalbos į profesionalų dizainerį, kuris suprojektuos geriausią baldų variantą atsižvelgdamas į patalpos dydį ir formą.

Baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” projektuoja ir gamina spintas Vilniuje. Gaminami modernūs, technologiškai pažangūs, ilgaamžiai, patogūs ir individualiems užsakymams pritaikyti baldai. Įmonėje dirba patyrę dizaineriai, kurie patars ir padės suprojektuoti baldus pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus, atsižvelgdami į Jūsų biudžetą. UAB “Baldų arsenalas” pagamins, pristatys ir sumontuos jums kokybiškus ir modernius baldus per trumpiausią įmanomą laiką ir “iki raktų”.