Privataus namo interjero projektavimas

Šiandieniniame greitame gyvenimo tempe kiekvienas šeimininkas svajoja paversti savo namus jaukia vieta, kurioje galima iš tiesų atsipalaiduoti, pasisemti jėgų ir energijos, praleisti laiką su šeima ir pasisemti įkvėpimo naujiems pasiekimams. Todėl didžiausią dėmesį reikėtų skirti buto interjero dizainui.

Verta paminėti, kad, skirtingai nei dauguma butų, privatus namas suteikia daugiau laisvės ir galimybių įgyvendinti bet kokias dizaino idėjas. Nes:

– Net ir nedidelis namas viršija buto dydį. Taigi turite vietą, kur atsiskleisti.

– Galima laisvai perplanuoti. Nesate priklausomi nuo aukštybinio pastato konstrukcijų ir komunikacijų. Turite galimybę perkelti pertvaras, sujungti kambarius, atlikti bet kokius pertvarkymus.

– Skirtingai nei butuose, privačiuose namuose lubų aukštis paprastai yra didesnis. Tai suteikia daugiau erdvės, daugiau galimybių kurti stilingą interjerą.

Remdamiesi šiais privalumais, pagrindiniai ekspertai pateikia keletą patarimų, kaip kurti namų interjerą.

1.        Pasirinkite vieną interjero dizaino stilių.

2.        Rinkitės tik aukštos kokybės šiuolaikines apdailos medžiagas.

3.        Kompetentingai naudokite dekoratyvinius elementus ir dirbtinį apšvietimą.

4.        Pateikite reikiamą spalvų schemą.

5.        Pagal pasirinktą stilių suprojektuokite ir užsakykite baldus.

Nuo ko pradėti interjero dizainą

Tinkama pradžia, veiksmų planas ir projektas yra raktas į laimingą pabaigą, o ne į nusivylimą ir sumaištį.

Nuo ko pradėti kelionę į svajonių namus?

1.        Svarbiausias privataus namo interjero projektavimo darbų etapas – funkcinių zonų kambaryje apibrėžimas ir jų erdvinis apribojimas.

2.        Pasirinkite interjero stilių. Susipažinkite su kiekvieno stiliaus savybėmis ir pasirinkite tai, kas jums patinka.

3.        Atsižvelkite į visų šeimos narių pageidavimus. Siekiant darnaus sugyvenimo, kiekvienas šeimos narys turėtų turėti savo kampelį namuose, įrengtą taip, kaip jis nori.

4.        Nustatykite biudžetą ir finansavimo šaltinius.

5.        Kad nenusiviltumėte ir veltui neprarastumėte pinigų, kreipkitės į profesionalų dizainerį. Tik patyręs dizaineris, pasitelkęs modernią projektavimo įrangą ir programinę įrangą, gali visapusiškai ir profesionaliai sukurti kambario interjero dizainą, atsižvelgdamas į visas detales ir techninius niuansus.

Baldai – esminis interjero elementas

Užmiesčio namuose svarbiausia neužgriozdinti erdvės daugybe baldų. Šiuolaikinės tendencijos diktuoja minimalizmo madą. Tai ypač aktualu mažiems pastatams. Jiems geriausiai tinka daugiafunkciniai baldai (įmontuojami, sulankstomi ir pan.). Erdviuose privačiuose namuose geriau atrodo erdvūs baldai. Tačiau didelių daiktų ir mažų elementų derinys visada atrodo harmoningiausiai. Jei vietose pastatysite tik dideles baldų konstrukcijas, jos atrodys neišraiškingai. Tačiau per daug mažų elementų ilgainiui erzina gyventojus. Svarbiausia rasti pusiausvyrą.

Modernių baldų gamybos lyderės Lietuvoje UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai padės jums suprojektuoti baldus užmiesčio name. Mūsų specialistai atvyks į jūsų namus, išklausys visus norus ir reikalavimus baldams, atliks reikiamus matavimus. Tada jie parengs dizaino variantus ir eskizus, kurie bus suderinti su jumis. Suderinta versija pradedama gaminti. Paskutinis etapas – baldų pristatymas ir montavimas jūsų namuose.