Privataus namo interjero projektavimas. Ar verta tai daryti patiems.

Šiuolaikiniame greitame gyvenimo ritme, kai monotoniški to paties išplanavimo namai jau praeitis, kiekvienas namų savininkas nori turėti savo ypatingą jaukią vietą, kurioje galėtų iš tiesų atsipalaiduoti, pasisemti įkvėpimo ir naujų jėgų. Jūsų namai turėtų būti būtent tokia vieta – su unikaliu individualiu dizainu, komfortu ir jaukumu.

Kiekviena renovacijos idėja prasideda nuo įvairių nuotraukų su gražiais dizaino variantais paieškos internete. Tačiau dažniausiai tai daroma neturint nė menkiausio supratimo, kaip šią svajonę paversti realybe. Tada, gavę draugų ir “savamokslių meistrų” patarimų, imamės renovacijos. Ir, kaip taisyklė, rezultatas eiliniam piliečiui būna labai toli nuo norimo, pradedant nelygiomis sienomis ir baigiant visiškos harmonijos kambaryje nebuvimu. O pinigai jau išleisti, ir nemaži. Kad po nesėkmingo remonto netektų rautis plaukų iš nusivylimo, iš pat pradžių reikia priimti sprendimą dėl būtinybės kreiptis, pirma, į profesionalų dizainerį, antra, į profesionalius meistrus. Be abejo, jei norite gauti kokybišką rezultatą ilgiems metams, neišleisdami per daug pinigų, turėtumėte pasitikėti profesionalais. 

Kodėl jums reikia dizainerio?

Daugelis žmonių turi stereotipą, kad dizaineris yra žmogus, kuris visiems beprasmiškai pataria tą ar aną. Tačiau niekas nesusimąsto, kodėl tose vietose, kur dirbo dizaineris (pavyzdžiui, kavinėje, restorane, parduotuvėje, parduotuvėje, gėlynuose parke), viskas gražu, viskas yra savo vietose, gerai suderinta, gražu ir jauku? Todėl, kad prie to prisidėjo šis profesionalus žmogus. Kuriant individualų interjero dizainą namui, taip pat reikėtų atsižvelgti į daugelį veiksnių: namo konstrukciją, jo patalpų išdėstymą, statybos metus, langų padėtį, langų angų dydį, lubų aukštį, komunikacijų pravedimą, durų išdėstymą, tai, ar šeimoje yra vaikų, gyvūnų ir t. t. Tik patyręs specialistas gali suderinti pradines sąlygas ir namų savininkų pageidavimus.

Tas pats pasakytina ir apie namų baldų dizainą. Tikslūs matmenys, forma, funkcionalumas, apdaila, spalva, gamybos medžiagos formuojamos atsižvelgiant į pasirinktą namo interjero stilių, matmenis, kambarių ir vietų konfigūraciją ir pan. Todėl renkantis baldus verta kreiptis į specialistus, ypač jei reikia pagaminti nestandartinius baldus.

Pirmaujanti Lietuvos įmonė UAB “Baldų arsenalas” jau du dešimtmečius profesionaliai gamina aukštos kokybės nestandartinius baldus. Šiuolaikinė didelio tikslumo įranga, profesionalūs darbuotojai, didžiulis medžiagų ir furnitūros pasirinkimas leidžia sukurti išties išskirtinius baldus. Žinoma, įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos dizaineriai, kurie padės įgyvendinti Jūsų norus. Jums tereikia pateikti užsakymą mūsų svetainėje.

Mes visada mielai padėsime!