Prieškambario nestandartinių spintų gamyba

Drabužių spintos visada vaidino ypatingą vaidmenį žmonių gyvenime. Tai daiktas, į kurį ne tik turėtų tilpti daug įvairių daiktų, bet ir, nepaisant jo masyvumo, harmoningai įsilieti į supantį interjerą ir netrukdyti. Taigi, įrengdami savo namų prieškambarį, turite gerai apgalvoti, kur ir kaip laikyti viršutinius drabužius, kepures, sezoninius batus, skėčius ir kt. Koridoriuje esanti spinta yra beveik vienas iš pagrindinių kiekvieno gyvenamojo kambario baldų, į kurį, kartais užimantį nedidelį plotą, galima sutalpinti viską, ko reikia, taip išlaikant tvarką ir išsaugant laisvą kambario erdvę.  

Nestandartinė spinta koridoriuje

Prieškambaryje yra pakankamai daug spintų modelių interpretacijų. Renkantis vieną ar kitą tipą, pirmiausia verta atsižvelgti į svetainės dydį ir konfigūraciją. Atsižvelgdami į šiuos parametrus, galite pasirinkti kampinę, linijinę, trumpą arba ilgą spintos versiją. Svarbus vaidmuo tenka ir tinkamai parinktai priekinei daliai. Tai gali būti spinta su stumdomomis durimis, atviri fasadai, varstomos durys.  Jei architektūra leidžia, t. y. jei yra niša, puikus sprendimas yra įrengti įmontuotą spintą pagal sandėliuko principą. Tokiuose variantuose paprastai įrengiamos stumdomos durys, kurios gaminamos pagal užsakymą. Kvadratinėse svetainėse, kur sienos turi durų angas ir kyla problemų dėl linijinio baldų išdėstymo, kampinė spinta yra puikus sprendimas. Paprastai jis įrengiamas viename iš kampų, esančių prie sienos su lauko durimis. Toks išdėstymas praktiškai neužima naudingo ploto, o kampinė spintelė su dešiniuoju modeliu yra erdvi ir patogi.

Atskiras ir populiariausias prieškambario spintų tipas yra drabužių spinta. Paprastai jos būna daugiafunkcinės, turi daug skyrių, lentynų, stelažų ir specialių skyrių viršutiniams drabužiams laikyti. Vienas iš šio tipo baldų privalumų – specialus atidarymo mechanizmas, kuriam nereikia papildomos vietos. Drabužių spintoje galima įrengti veidrodžius ir papildomas atviro tipo lentynas.

Taigi yra daugybė galimybių ir būdų, kaip išdėstyti spintas koridoriuje ar svetainėje. Tai didelis pliusas įgyvendinant savo kūrybines idėjas, susijusias su jūsų namų prieškambario įrengimu. Pirkdami paruoštą sprendimą ribojate savo galimybes. Tačiau galimybė užsisakyti baldus iš gamintojo pagal savo projektą įkvepia ir suteikia norų laisvę. Patyręs, kūrybingas dizaineris, atsižvelgdamas į jūsų viziją ir dizaino žinias, padės jums parengti individualių išmatavimų koridoriaus spinta projektą.

UAB “Baldų arsenalas”, pirmaujanti nestandartinių baldų gamintoja, siūlo jums bet kokio sudėtingumo baldų, įskaitant prieškambario spintas, modeliavimo, gamybos ir montavimo paslaugų paketą. UAB “Baldų arsenalas” užsakomų nestandartinių koridorinių spintų kaina visada yra geriausia, ypač atsižvelgiant į tai, kad mūsų įmonė visada pasižymėjo gaminių kokybe ir išskirtiniu požiūriu į klientus.

Mes visada pasirengę padėti!