Prieškambario ir koridoriaus spintos. Spintų gamyba Vilniuje.

Korpusiniai baldai – tai baldai, kurių pagrindą sudaro standus korpusas, išdėstytas vertikaliai arba horizontaliai: spintos, stalai, kėdės, komodos, spintelės ir kt.

Korpusinių baldų gamybos privalumai:

 • tokie baldai gaminami tik pagal jūsų patalpų išmatavimus, todėl jie tiksliai tiks ir derės prie interjero dizaino ir patalpos konfigūracijos;
 • galima sukurti individualų baldų dizainą;
 • praktiška. Daugybė stalčių ir skyrių leidžia patogiai laikyti ne tik visus daiktus, bet ir įvairias naudingas smulkmenas, paslepiant jas nuo akių;
 • funkcionalumas. Konstrukcijos gali būti statomos ne tik palei sienas, bet ir naudojamos estetiniam patalpų zonavimui kaip pertvaros.

Koridoriaus spintos

Koridoriui skirti baldai neturėtų būti per dideli, bet kartu turėti pakankamai erdvės patogiam naudojimui. Šiuolaikinės spintos koridoriui turėtų atitikti šiuos reikalavimus:

 • talpa;
 • turėti kompaktiškus matmenis;
 • paprastas naudojimas;
 • didelis medžiagų tvirtumas;
 • praktiškumas.

Jei norite atlaisvinti kuo daugiau vietos koridoriuje ar prieškambaryje, spinta yra puikus pasirinkimas. Patalpa su tokiu pirkiniu taps daug erdvesnė, atrodys organiška ir didesnė, nei yra iš tikrųjų. Tinkamas interjero žingsnis ne tik padidins koridorių, bet ir padarys jį šviesų.

Kaip išsirinkti spintą koridoriui

Rinkdamiesi spintą koridoriui ar prieškambariui, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 1. Dydį. Dauguma koridorių yra gana riboto dydžio, todėl nereikėtų pirkti ar užsakyti per daug talpios spintos. Pirmiausia reikia išmatuoti patalpos dydį, pasirinkti vietą, kurioje stovės spinta. Rekomenduojamas spintos gylis yra ne mažesnis kaip 40 cm ir ne didesnis kaip 90 cm. Esant mažesniems matmenims, konstrukcija bus nestabili, o per gilias lentynas nepatogu išskleisti ir išimti daiktus. 
 2. Medžiaga. Atsižvelgdami į savo biudžetą ir asmeninius pageidavimus, galite rinktis spintą iš medžio, medžio drožlių plokštės arba MDF. Medinis variantas yra gana brangus, tačiau patvarus ir patikimas. Medžio drožlių plokštė yra pigi, tačiau ji nemėgsta drėgmės ir gali išskirti žmogui kenksmingas medžiagas. Geriausia medžiaga kainos ir kokybės požiūriu yra MDF.
 3. Profiliuotos ir stumdomos konstrukcijos spintos-komodos. Gamintojai siūlo 2 tipų slankiojančias sistemas: aliuminio ir metalo. Pirmoji yra lengva ir patvari, jai nebūdinga korozija. Metalinės sistemos yra trapesnės ir jas dažnai reikia remontuoti arba keisti.
 4. Priedai. Rankenos, tvirtinimo detalės ir stogeliai yra ne mažiau svarbūs normaliam spintos veikimui. Kuo pigesni visi šie nedideli, bet svarbūs konstrukciniai elementai, tuo dažniau juos teks keisti. Todėl mūsų patarimas: netaupykite furnitūrai.
 5. Vidinis užpildas. Norėdami suplanuoti lentynų ir pakabų išdėstymą, užsirašykite ant popieriaus, ką planuojate laikyti šioje spintoje. Atsižvelgdami į tai, suplanuokite lentynų ir stalčių skaičių ir vietą.    

Norėdami įsigyti tobulą spintą, turėtumėte kreiptis į patikimą gamintoją, kuris ne tik gamina baldus, bet ir teikia baldų konsultavimo ir projektavimo paslaugas. Toks gamintojas Vilniuje yra UAB “Baldų arsenalas”. Jau daugelį metų gaminame baldus pagal individualius užsakymus. Paskambinkite mums arba palikite užsakymą mūsų svetainėje, o mes padėsime atlikti matavimus ir sukurti ne tik prieškambario ar koridoriaus, bet ir svetainės baldai, miegamojo, virtuvės ar vonios kambario dizainą.