Prieškambario baldai

Prieškambaris yra pirmoji jūsų namų patalpa, kurią pamato svečias. Todėl gražūs, kruopščiai apgalvoti ir tinkamai parinkti baldai yra daug svarbesni, nei manote. O prieškambaris neabejotinai turi konkrečią ir ypatingą reikšmę namų savininkų gyvenime. Be estetinio krūvio, šis kambarys atlieka ir puikią praktinę funkciją. Čia jūs ir jūsų svečiai paliksite batus, viršutinius drabužius, skėčius, skrybėles ir kt. O kai oras blogas, koridoriuje būna nešvarūs batai, apsnigti paltai ir pan. Todėl ši patalpa ir joje esantys baldai turi būti tvirti, patvarūs, kokybiški, patogūs ir praktiški.  Todėl įrenginėjant prieškambarį verta skirti pakankamai dėmesio baldams.

Prieškambario baldai pagal užsakymą

Kad prieškambario baldai jums patiktų, o ne trukdytų, prieš pirkdami juos turite nuspręsti dėl kai kurių niuansų.

Pirmiausia reikia išsiaiškinti prieškambario matmenis, nes šiuo atveju svarbus dydis. Pavyzdžiui, jei kambarys yra mažas, jame esantys baldai turėtų būti kompaktiški, bet kuo naudingesni. Nors į talpią spintą tilps daug daiktų, joje liks mažai laisvos vietos. Arba atskiras naktinis staliukas batams ir suoliukas ar pufas mažuose kambariuose taip pat užims ir taip ribotą erdvę. Priešingai, erdvioje salėje nedidelė pakaba ir taburetė atrodys gana nevykusiai. Todėl nedideliame prieškambaryje verta naudoti sudėtingus sprendimus, pavyzdžiui, suoliuką su po juo įmontuotomis lentynomis batams arba nedidelę spintą su stumdomomis lentynomis batams ir įmontuotu pufu. Dideliuose kambariuose puikiai tinka sofa arba foteliai su kavos staliuku, tualetinis staliukas su gražiu veidrodžiu ir apšvietimu.

Toliau reikėtų atkreipti dėmesį į prieškambario formą. Jei figūra yra siaura ir ilga, tokiu atveju geras pasirinkimas – koridoriaus spinta kupė. Dėl stumdomų durų sistemos spinta atidarant neužima laisvos vietos. Dėl savo aukščio ir vidinės konstrukcijos joje galima sutalpinti daugybę daiktų ir ji yra labai patogi. Kampinė spinta puikiai tinka kvadratiniams kambariams. Taigi visais atvejais yra optimalus sprendimas. O kad prieškambario baldai būtų tobuli – geriau juos užsisakyti tiesiogiai iš gamintojo, kuris specializuojasi nestandartinių baldų gamyboje, pagal individualų užsakymą.

Prieškambario baldų gamyba Vilniuje

UAB “Baldų arsenalas” yra pirmaujanti baldų gamintoja Vilniuje. Įmonė specializuojasi nestandartinių baldų, įskaitant prieškambario baldus, projektavimo ir gamybos srityje. Ypatinga įmonės kryptis – unikalaus dizaino spintų gamyba Vilniuje.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums mūsų įmonės paslaugas, kad per trumpiausią įmanomą laiką suprojektuotume ir pagamintume bet kokį baldą bet kokiam projektui. UAB “Baldų arsenalas” prieškambario baldų kainos visada sąžiningos, be papildomų mokesčių. Susisiekite su mūsų konsultantais, palikite savo pageidavimus svetainėje, o mūsų specialistai suprojektuos, pagamins ir laiku pristatys baldus.